Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Limousine

Jarek, 9 lat temu
Silnik 3.0 TDI 245KM 180kW
Rok produkcji 2013
Audi A6 C7 Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : silnik, skrzynia, napęd to poezja tak jak wyciszenie i ergonomia wnętrza. No i teraz będę nudny STANDARDOWE SIEDZENIA TO KPINA dyskwalifikująca to auto poniżej zaznaczam, że nie kupię tego samochodu chociaż jest wyjątkowy ale NIE bo nikt siedzeniami uwierał mnie nie będzie i może to że nie kupię nie ma znaczenia dla Panów z Audi ale NIE bo nie dam złotówki komuś kto nie szanuje kogoś kto mu zaufał
Inne : SIEDZENIA to jedna wielka usterka
Inne : SIEDZENIA nic się nie psuje a mają usterkę nie nadają się do samochodu nie mówiąc o A6
Gdyby nie beznadziejne siedzenia przednie było by doskonale
oszczędny przy delikatnej jeździe agresywny i zadziorny gdy tego oczekuje
skrzynia stronic to poezja
cóż tu pisać, jeździłem wieloma samochodami z napędem 4x4 quattro pozostawia w tyle każdą konkurencję
musiałem tutaj wylać swoje żale, kupowałem model który stał na placu full opcja z jednym wyjątkiem, na który nie zwróciłem uwagi bo przecież miało być full najdroższa skóra ale siedzenia STANDARDOWE są koszmarne, komfort tych siedzeń jest na poziomie najgorszych siedzeń w klasie A. Jak w samochodzie tej klasy można montować takie siedzenia to jest nabijanie się z klienta. Obraziłem się na Audi następnym razem będzie inna marka bo tak użytkownika traktować nie można te siedzenia niech sobie zarząd do biura wstawi może zrozumie że takie fotele urągały by każdej marce :((((
w porównaniu z BMW, Jaguarem i VOLVO to perfekcja
spalanie zależy od stylu jazdy wymiana oleju 1300 zł co dalej to jeszcze zobaczymy
było by doskonale gdyby nie siedzenia, nie może być innej oceny gdy po 100 km boli mnie każda część ciała stykająca się z siedzeniem
do dzisiaj wszystko działa idealnie
nic się nie ujawniło

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TDI 245KM 180kW [l/100km]