Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Limousine

Silnik 3.0 TDI 245KM 180kW
Rok produkcji 2012
Audi A6 C7 Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Spalanie i dynamika
Przeniesienie napędu : luz na pozycji P , auto potrafi się stoczyc pare centymetrów (5 cm) po zatrzymanii
Zawieszenie : skrzypia gumy w zawiezeniu pneumatycznym
Układ elektryczny : nieraz telefon Samsung S5 potrzwi zwesić MMI (podczas połaczenia bT)
w wersji z zawieszeniem pneumatycznym często skrzypią gumy , np przy przejeżdżaniu przez progi spowalniające
kolejne Audi i kolejny bubel - podczas jazdy po zmroku w bocznej szybie patrząc na lusterko wsteczne lewe odbija sie czerwony szlaczek oświetlenia nawiewu który jest po lewej stronie kierownicy. Natomiast patrząc powyżej lusterka odbijają sie zegary , widać elegancko prędkościomierz i tekst z pola pomiędzy zegarami .Te odbicia sa bardzo męczące i nieraz można mieć lęki patrząc w lusterko
jestem niezwykle zaskoczony parametrami spalania. nauczyłem się już jeździc ta skrzynia 7 biegowa i udało mi sie zejśc do 5,4 ( 100km Trasa Wrocław - Głogów) , w nocy zatrzymałem sie tylko na jednych światłach , na zabudowanym jechałem 70 ,na niezabudowanym max 100. Ogólnie spalanie przy spokojniej jeździe nigdy nie wyszło mi wiecej niż 7 l/100
Audi A6 C7 Limousine