Lista ocen Audi A6 (1656)

~Starless
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Świetna maszyna do jeżdżenia, napęd Quattro nie do przecenienia, doskonały silnik 3.0 TDI i trzymanie się drogi, dużo przestrzeni wewnątrz. Jedyny minus to trochę za niski jak za tę cenę komfort resorowania. Oszczędne w eksploatacji auto.
~Kaz0r
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Podkreślam,że zakupiłem auto bezwypadkowe z prawdziwym przebiegiem, rzeczy które się psuły były oryginalne, nie grzebane wcześniej przez amatorów. Według mnie ładne auto i tyle. Za dużo sprawia mi problemow i zbytnio napycha kieszenie Kulczykowi/Boschowi i innym.
3,6
~Twister
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Jak A6 to tylko z silnikiem 1.9 TDI albo 2.4PB. Omijac 2.5TDI z daleka ! ! ! Tak samo z automatem, jak jezdzi to jest ok ale jak padnie to naprawa kosztuje ok 5 tys... Generalnie nie polecam ale zdaje sobie sprawe ze moze akurat ja mialem pecha...
3,5
~camelmg
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Po przesiadce z Mercedesa jestem po prostu rozczarowany pod każdym względem. Ale to jest tak jak mój ojciec mówił: niby wszystko super, ale ciągle coś nie pasuje...
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Dobrze wykonane, swietnie zaprojektowane auto, bez zadnych wiekszych wad, odpowiednio serwisowane nie sprawilo mi zadnych powazniejszych problemow. W czarnym kolorze z chromami wygladalo dostojnie. Duzo przestrzeni dla podrozujacych, swietne rodzinne auto nie widzialem sensu posiadania wiekszego silnika poprostu uklad jezdny sie do tego nie nadawal, poprostu brak w nim calkowicie sportowego zaciecia.
~gizmo1983
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem ogólnie zadowolony z tego auta, ale myślałem, że jego możliwości będą lepsze. Gdybym miał kupować jeszcze raz auto to na pewno kupiłbym z większym napędem i w Quatro.
~inquisition@poczta.fm
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jak ktoś lubi duże auta, które potrafią pojechać szybko, a jednocześnie ekonomicznie kiedy trzeba (oba nie jednocześnie) to auto akurat dla niego. Auto stworzone do wypadów za miasto ze znajomymi. Narty, windsurfing wszystko wejdzie i podróżuje się w luksusie. Na dodatek niema ładniejszego combi niż Audi:)
~axial
Limousine 2.0 TFSI 170KM 125kW
Ogólnie gdyby nie (moje pechowe) usterki, to auto jest O.K. Kiepski serwis w Polsce, na wiele elementów trzeba czekać po kilka dni. A mechanicy często nie wiedzą o co chodzi...
~Igorek
Avant 2.8 V6 193KM 142kW
Silnik rewelacja, super dzwiek V6, przy 120 - 130km/h ciut ponad 2000 obr/min, do 160 - 180 km/h nie robi na nim wrazenia ilosc osób i bagażu na pokładzie, powyżej 180 km/h zaczyna sie robić cieżko:) ale bez przesady. od 80 km/h do 160km/h przyspieszenie wciąż więcej niż zadowalające. na dzisiejszcze czasy z 2.8 193KM to nie rewelacja ale w tej budzie naprawde daję radę przy w miare rozsądnym spalaniu ale to pózniej :) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Audi A6
2,5
~Radek
Audi A6 C4
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Niestety, pomimo że kupiony z pewnego źródła, z polecenia, przed zakupem dokładnie sprawdzony, pokazał swoją ciemną stronę po kilku miesiącach eksploatacji. Nie ma też raczej co liczyć na komfort głoszony przez piewców starych diesli Audi... to już po prostu nie ta epoka.
Audi A6