Ocena kierowcy - Audi A7 II Sportback

Rafał, 2 lata temu
Silnik 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Rok produkcji 2021
Audi A7 II Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW od 2020 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jest piękny , tylko te tylne oświetlenie wolałem raczej ze starszych modeli
Świetnie się prowadzi, jest lekki przód może dlatego, wybrałem bez napędu quattro i jest super, żadnych turbo dziur wciskam gaz i wbija w fotel dużo lepsza frajda niż dieslami 3.0 tam się czeka kilka sekund zanim ruszy do przodu a jak ruszy to jakby to był wyścig formuły 1, masakra miałem kiedyś taki chwilowo. Więc tak kupiłem 2.0 265kM i jestem szczęśliwy spala mniej od diesla 3.0
Świetnie soczyście pracuje ładny dźwięk przy ruszaniu i cichy w trasie, coś co lubię , nie kupiłem go po to by ryczeć na trasie, można jechać godzinami bez zmęczenia
Czasami szarpnie albo się zastanowi i myśli jechać ? A może wypić kawę.... Tryb łopatki jest najlepszy
Świetnie się prowadzi i czuć że mu się chce, praktycznie idealnie
Piękny wygląd mam w kolorze zloto-szarym cudowny lakier każda kobieta się obejrzy czasami niektóre się uśmiechają do mnie , Także nie potrzebne jest wydawanie dużych pieniędzy na wyposażenie bo to kasa w błoto,
Widoczność dobra ale na skrzyżowaniach trzeba dłużej stanąć i się dobrze rozglądać bo komfort psują zbyt duże wg mnie zagłówki, nie widać przez tylną szybę co się dzieje na ulicy, poza tym nie mam zastrzeżeń
Bardzo dobra
Klimatyzacja lubi być zimna jak na Antarktydzie a przecież nie o to chodzi, ogólnie więcej jeżdżę bez klimy tak lubię po prostu
Wygodnie, można nawet położyć się na tylnej kanapie i zasnąć, z przodu dużo miejsca fotele standard bardzo wygodne ani za twarde ani za miękkie w sam raz
Jest cicho dostojnie można spokojnie rozmawiać i to bez szyb podwójnych
I to jest ciekawostka , spała mniej od diesla myślę że nawet mniej od 2.0 diesla, A przy tym jest dynamiczny może dlatego że kupiłem z przednim napędem,
Jest wygodny nic nie skrzypi, nie zapłaciłem fortuny kupiłem za gotówkę z walizką do salonu
Nic się nie zapsuło żadnych awarii
Jast bardzo dobrze

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 45 TFSI 265KM 195kW [l/100km]