Ocena kierowcy - Audi A7 II Sportback

Tylko audi, ponad rok temu
Silnik 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Rok produkcji 2022
Audi A7 II Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW od 2020 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik mega,bardzo cichy,spalanie średnie 10l,bałem się że będzie za słaby a jest naprawdę wystarczający,lepszy od 2.0tdi i 3.0tdi,i osiągi ma super
Bardzo komfortowe auto, ale jak potrzeba zamienia się w sportowy wóz, który naprawdę dużo potrafi.Pieknie wygląda, a jakoś wykonania bardzo wysoka.Ogolnie mega auto.
Myślałem ze będzie za mały,ale jest super pod każdym względem,cichy,dynamiczny,mało pali,i co najważniejsze radzi sobie bez problemu z tym autem.
Skrzynia bardzo dobra,poprawioną względem wcześniejszych,mogła by być szybsza w trybie comfort,ale w dynamic jest idealna...tryb comfort na trasę...
Bardzo komfortowy i precyzyjny, mimo 21cali i sportowego zawieszenia spisuje się rewelacyjnie na naszych polskich drogach.Po dobrych drogach jak po szynach
Mega wygląd, piękne linie auta,przyciąga wzrok,jedno z piękniejszych samochodów na rynku.Karoseria ogólnie cienka blacha,ale tak już wszyscy robią.
Kamera obowiązkowa,bez niej by się nie dało jeździć.Wszystko widoczne jak nalezy
Chłodzi że szok,aż się wytrzymać nie da...bardzo szybko się nagrzewa
Jest sporo miejsca a siedzienia mega wygodne.Po 10h jazdy człowiek nie czuje się zmęczony to naprawdę dobrze mówi o aucie
Mam dodatkowy pakiet wygłuszeń,podwójne szyby i przednia i jest naprawdę cicho jak przystało na premium i limuzynę
Jak kogoś stać na to auto,to stać tez na jego utrzymanie,Premium musi kosztować
Cena niestety bardzo duża,ale teraz nie ma tanich rzeczy,na tle innych aut cieszę się że kupiłem właśnie to auto
Mam nadzieje ze tak będzie jak najdłużej...
Nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 45 TFSI 265KM 195kW [l/100km]