Ocena kierowcy - Audi A8 D2 S8 Sedan

Silnik 4.2 V8 340KM 250kW
Rok produkcji 1997
Audi A8 D2 S8 Sedan 4.2 V8 340KM 250kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Inne : nic
ludzie nie kupujcie tego auta. jak patrze na znaczek na masce to widzę wytrzeszczone, ze ździwienia,oczy właściciela. Samochód niesamowićie drogi w utrzymaniu miałem dużo aut ale takiego szrotu jeszcze nie...
mocy jest od zajeb....nia, ale nie tylko na mocy człowiek jeździ.
do kitu, szarpie, źle zestrojona. jadę 70 automat przuca 5-tkę tylko po co ? jak i tak zaraz będzie przerzucał, wciskam gaz to wrzuca 2-kę.... Ogólnie jeśli chodzi o skrzynię to zawiodłem się
w zakrętach trzyma sie doskonale, jakby jechal po szynach
ok, może być.
hmm..
jak jest czarna skóra w środku to w upały klima wyciśka siódme poty.
tu się trochę zatrzymam. co to jest? obiecywano mi wygodne siedzenia... RECARO... duzo miejsca..itd. LUDZIE co wy pitolicie?! jakie dużo miejsca? żeby wsiąść do auta to przeba na kolanach wsiadać, z tyłu dziecko wali mnie nogami po plecach, kierownica na wysokości nosa...rekami trzeba trzymać jak transparent na wiecu, jak się troche podniose na siedzeniu to o sufit głową dotykam (a mam 190cm wzrostu), idealny samochód na zimny łokieć ale normalnie to nie mam gdzie ręki oprzeć - ogólnie ten samochód to PORAŻKA - dziwię się tym co tak chwalą to auto.
silnika nie słychać, ale jak się jedzie trochę szybciej to na motocyklu jest ciszej:)
no cóż 4,2 zobowiązuje, przy 110 na godzinę na tempomacie komputer pokazuje 11l/100km, ale przy 200 24l/100km. ogólnie pali dużoale nie jest źle.
w skrócie: gówno kupisz - gówno masz
psuje się wszystko - a to roleta nie może się dźwignąć, a to lampka do podświetlenia nie zapala, klocki piszczą jak oszalałe (orginalne kosztują 1200zł kpl)
skrzynia szar[pie, pompka paliwa nawaliła i to w deszcz daleko od domu - tego jeszcze nie miałem szybciej lub wolniej ale zawsze jakoś dojechałem a tu? audi do dupy.... kolejna poważna awaria sprężarka klimy, a to uszczelka pod misą olejową

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 V8 340KM 250kW [l/100km]

14,1