Oceny Audi A8 (S8, RS8) – wybierz generację

Najnowsze oceny Audi A8

~MavericK321
Sedan 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Audi A8 D5
Auto GENIALNE ! Jeździłem poprzednia wersją D4 przez 5 lat i byłem zachwycony. Nie sądziłem, że można jeszcze tak ulepszyć dobry samochód. Super wyciszenie ! Auto po prostu płynie. Kompletnie nie odczuwa się prędkości. No i pełno elektroniki, która czuwa nad wszystkim. Podświetlenie Ambiente - po prostu bajka. No i to co najbardziej mi się podoba to światła HD Matrix z opcjonalnymi laserami. To co się dzieje jadą w nocy jest nie do opisania....
2,8
~Tomasz
Long 4.2 V8 335KM 246kW
Audi A8 D3
To co wypisują tu fanboye AUDI woła o pomste do nieba. Ten samochód to jedna wielka skarbonka. Może i był fajny ale w rękach biznesmena w Niemczech. Zajechane trupy z cofanymi licznikami na Polskim rynku nadają sie jedynie do rozbiórki. Kupiłem ten samochód z myślą że przy inwestowaniu w części eksploatacyjne posłuży mi kilka lat. Zawiodłem się. W rok włożyłem prawie 20tys zł i końca nie było widać, ciągłe problemy z pneumatycznym...
~Corvax178
Sedan 4.2 300KM 221kW
Audi A8 D2
Autem zrobiłem już niecałe 100 tysięcy więc coś mogę o nim napisać. Kupione z przepiegiem niecałych 200tysiecy teraz na liczniku dokładnie 298760:-) (ALE PRZESZŁO KONWERSJĘ Z AUTOMATU NA 6 BIEGOWY MANUAL ALE O TYM PÓŹNIEJ) wcześniej miałem sporo aut ale żadne nawet dużo nowsze auto nie pasowało mi tak jak a8. Ma się rozumieć że za cenę zadbanego chociażby mechanicznie d2 można kupić duuuuuzo nowszego Forda czy Francuza itd. Tylko czy...
~Szymon
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Audi A8 D3
Gdyby nie problemy z elektyką to A8 bardzo duza przyjemnosc z jazdy, duuuza moc i potencjał V8tdi wygodny, i oszczędny w spalaniu Kupilbym jeszcze raz ale jak najmlodszy i zadbany egzemplarz bo i tak pieniędzy nie zaoszczedzimy kupujac tanio
~Piotrek
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Audi A8 D2
Po dwóch latach użytkowania mogę napisać tutaj opinie. Aktualny przebieg w okolicy 450 000. Czy to dużo?? Jak na ten samochód to nie. Kupiłem jak miał 420 000. Kupiłem ją poniżej wartości rynkowej i wiedzialem, że będzie coś do zrobienia. Po zakupie podstawowy serwis..oleje, rozrząd z termostatem i nastawnikiem, coś tam jeszcze i parę groszy z portfela ubyło.
~Janusz
Lang Facelifting 4.0 TFSI 435KM 320kW
Audi A8 D4
Bajka, komfort podróżowania jest nie do porównania z żadnym innym samochodem. Jak do tej pory nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Jak na takie gabaryty oraz moc, która została podniesiona do 520km spalanie bardzo dobre ;) na trasie tryb odłączenia 4 cylindrów dobrze się sprawdza, spalanie schodzi wtedy do 7l.
Dziennik kosztów dla Audi A8
12,7
15,1
16,9
~Marek
Lang 4.2 TDI 350KM 257kW
Audi A8 D4
Jeżdżę A8 Langiem od dwóch lat. Przejąłem od kolegi, który jeździł 7 lat od nowości. Całokształt na 10. Obawiałem się spalania, awarii i kosztów napraw. A jest tak, że spalanie w mieście 13 a na trasie 10 (do 160). Jeżeli jechać przepisowo poza miastem to 8,5. Awarii nie było, a koszty serwisu są jakie są ale to nie auto budżetowe, więc jak za komplet tarcz + klocki z wymiana 3700 brutto to może być.
~Sam
W12 Lang Facelifting 6.3 FSI 500KM 368kW
Audi A8 D4
Mega komfortowe i szybkie auto z miękkimi fotelami i bajecznym komfortem oraz genialnym wyciszeniem. Nic się nie psuje i dobrze odizolowany silnik od kabiny super jakość wykończenia i spasowania elementów audi a8l w12 to najlepsza limuzyna na świecie!polecam wszystkim co szukają luksusowej limuzyny!!!
~Wojtek
Sedan 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Audi A8 D5
Bardzo komfortowe auto które świetnie się prowadzi i ma mnóstwo przestrzeni w środku a fotele są mega komfortowe i jest genialnie cicho a jakość wykonania jest na 6++++ i mało pali i zero usterek mniejszych i większych i ogólnie polecam to auto z czystym sumieniem
~Byk
Sedan Facelifting 3.0 TDI 258KM 190kW
Audi A8 D4
świetny samochód. Nigdy mnie nie zawiódł. Mam 278 km po niemieckim chipie audi. Mało pali, przyspiesza odpowiednio. Wysoki komfort podróżowania na dłuższych odcinkach. Osobiście uważam że S klasa wygodniejsza, ale jeżeli szukasz niezawodnego samochodu który nie będzie miał problemów z usterkami to kupuj a8.
Audi A8