Ocena kierowcy - Audi Q7 II SUV Facelifting

Rok produkcji 2020
Audi Q7 II SUV Facelifting  3.0 45 TDI 231KM 170kW od 2019 - Oceń swoje auto
Inne : Wyciszenie i dźwięk silnika, Audio, Quatro
Inne : Wymienione wyżej , i z tego tez powodu sprzedałem to auto
Bardzo słabej jakości lakier mimo grubego lakieru ( kolor czarny)
Silnik wydaje się Ok chociaż trochę za słaby , jeżeli chodzi o dźwięk to super
Skrzynia to dramat, auto przy starcie ma taka dziurę ze trwa to 1-3s Start na krzyżówkach musi być ze sporym wyprzedzeniem, ronda itp sprawia to problem, czasami za długo trzyma na biegu, i za długo reaguje na szybkie wyprzedzanie . byłem na aktualizacji oprogramowania ( nic to nie dało) serwis odpowiedział ze tak to ma być , ale proszę jeździć na tryb sport ….podobno jedyna opcja poprawy to chip Tuning . Słabe ze strony audi. Z tego tez powodu pozbyłem się tego auta
Mino pneumatyki, auto słabo trzymało się drogi na nierównościach było Czuć pływanie samochodu, felgi 20’’ praca pneumatyki szybka i sprawna, ale autem buja na trybie klasycznym. Jeździłem ciagle na sporcie,
Lakier jak kartka papieru jekkie dotknięcia wszystko widać Tragedia , mimo ceramiki i dbania o lakier pelnomniedociagniec i rys, przy zakładaniu ceramiki znaleźli na aucie słaba jakość malowanego elementu. I dużo niedociągnięć - auto kupione Nowe U Audi Krotowski Łódź
Po Za bujaniem i uczuciem wyrzucania z zakrętów, to Ok wyciszone wnętrze wygodne fotele, powiedzmy ze Ok
Spalanie Super. Na 1000km wyszło 7.9 przy około 140 . Jazda po mieście 10-11 uważam ze to dobry wynik.
Szybko ciepło szybko zimno , siedzenia tez. Nie mam zastrzeżeń. Nawiewy dopracowanie naprawdę dobrze .
Widoczność Ok ale prawy tylni kąt słabo widoczny, po za tym Ok. Przestrzeni jest sporo
Dobrze wyciszony świetna praca 3.0 tdi
Może to z winy koloru, ale ciagle brudny:) odnośnie inwestycji niepotrzebnych nie mailem. Za krutko auto w rodzine sprzedałem z powodów wyżej wymienionych
Cena Za wysoka … jakością trochę się zawiodłem deska rozdzielcza trzeszczy przy dotknięciu, myślałem ze z mercedesa zmienię na audi i jakość będzie podobna ale to twierdzenie było Najbardziej Mylne, duzo błędów podczas użytkowania( otwieranie bez dotykowe częste problemu z otwarciem drzwi) kilka razy zapytany o Brak kluczyka w aucie , obsługa tableta słaba mało możliwości, dźwięk standardowy Ok lepszy niż w Mercedesie. Otwieranie tylnej klapy noga trzeba miec szczęście ;) zawieszanie się komputera, lekkie niedociągnięcia elektryczne, światła matrix nic nadzycZajnego automatyczne długie oślepiały kierowców i Pieszych, na mijania świeciły jak xenon, późne reakcje . W Mercedesie ILS Multibeam zdecydowanie bardziej dopracowane. Miałem jeszcze wiele innych drażniących mnie tematów ale sobie podaruje. Po roku auto sprzedałem na szczęście w pandemi Brak aut , auto sprzedane drożej niz kupione wiec tyle dobrze stad ocena 3
Nic mnie nie zaskoczyło jeździło do końca, drobiazgi wymienione wyżej. Teoche ich było. Zapomniałem napisać wcześniej -utrzymanie w tym aucie to dramat szarpie kierownica wyjeżdża na przeciwny pas, preesafe hamuje sam bez zagrożenia, te dodatkowe opcje które miały zapewnić większe bezpieczeństwo to straszyły mi Zone :)
Jedna wizyta na aktualizacje. Usterek brak po za wyżej wymienionymi.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 45 TDI 231KM 170kW [l/100km]

8,9