Oceny Audi Q7 II SUV

Najnowsze oceny Audi Q7 II SUV

~Tomasz
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Audi Q7 II SUV
Dla mnie auto idealne. Pojemne, wygodne, mega szybkie i dynamiczne a przy tym ekonomiczne.
~Marcin
SUV 3.0 TFSI 333KM 245kW
Audi Q7 II SUV
Przy tak małym przebiegu trudno jest ocenić jednoznacznie auto. Pełną oceną można podjąć po przejechaniu większej ilości km. Przejście z silnika diesla na benzynę jeżeli chodzi u kulturę pracy to jest bardzo przyjemne uczucie, nie jest to terkoczący traktor. Natomiast spalanie w ruchu miejskim trochę psuje ten obraz.
~Tomasz
Audi Q7 II SUV
Samochód ogólnie robi dobre wrażenie aczkolwiek nie jest idealny , są rzeczy które można byłoby zrobić lepiej tym bardziej ,że jest to samochód za ponad 300 tyś zł
~Avus
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Audi Q7 II SUV
Komfort, osiągi, świetne wyczucie i prowadzenie, wygoda dla rodziny i wiele innych sprawiają że auto zasługuje na 5 gwiazdek, coraz bardziej go lubię:) ale to dopiero początek użytkowania - więc to bardziej wrażenia niż opinia . W każdym razie bardzo polecam!
~Em
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Audi Q7 II SUV
Fenomalny pakiet: komfort, funkcjonalność, emocje z jazdy
~igy
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Audi Q7 II SUV
Zamówiłem ten samochód w ciemno , zanim jeszcze można było go zobaczyć. Nazywam to zaufaniem do marki . Moje poprzednie samochody Audi A6 Allroad , Audi A6 , Audi Q5 spisywały się świetnie, nie psuły się , serwis wylądował na ziemi z cenami , zatem pomyślałem nowe Q7 może być tylko lepsze. Dzisiaj mogę powiedzieć nie zawiodłem się. Audi pokazało klasę i dopracowało nowy model do granicy, w której nie jestem już w stanie znaleźć słabych...
~Ryszard
Audi Q7 II SUV
Właściwości jezdne oraz napęd bardzo dobrze zgrane przez co jak na dwie tony bardzo pewnie się prowadzi,silnik elastyczny choć troszkę mu brakuje.
~Piotr 33 Lca
Audi Q7 II SUV
Jest to samochód bliski ideału.Jest duży i pakowny,mocny i szybki a jednocześnie oszczędny jeśli chodzi o spalanie. Jest komfortowy już w podstawowej wersji a duże koła i wysokie opony to idealne rozwiązanie na nasze polskie drogi. Na chwilę obecną bezkonkurencyjny. VW Touareg jest starszy technologicznie, Mercedes ML jest po prostu gorszy, GL jest dużo drozszy,BMW X5 ma w podstawie silnik 2.0 i awaryjna elektronikę, XC90 odpada że względu na...
~Ryszard030473
Audi Q7 II SUV
Mimo słabszej wersji 218konnej samochód świetnie się zbiera,poza tym jest dynamiczny i prowadzi się dużo pewniej niż inne suvy.Komfort i wielkość wnętrza jest ponad standardy i nawet wybredny nie będzie mógł nic zarzucić .Moim zdaniem Q 7 niema równych w klasie.Volvo xc90 mogło by rywalizować ale nie z tymi silnikami co obecnie są.
~sharan_Q7
Audi Q7 II SUV
Duże wygodne i mocne auto, oczywiście zbyt drogie, ale które jest tanie