Ocena kierowcy - Audi Q7 II SUV

leon sport, 4 lata temu
Silnik 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Rok produkcji 2019
Audi Q7 II SUV 3.0 45 TDI 231KM 170kW 2018-2019 - Oceń swoje auto
Auto budzi moje zaufanie w każdym detalu. Jest cichutkie we wnętrzu, zawieszenie pneumatyczne daje wiele komfortu. Funkcjonalność - wiadomo, bagażnik wielki . Tylna kanapa ładna ale trochę twarda i mało wygodna zwłaszcza dla 3 osób siedzących na niej (raz mi się zdarzyło wieźć komplet). Z wyglądu zewnętrznego raczej szału nie robi ale jak dla mnie to jest plus. Samochód według mnie i aut dotychczasowych prawie nic nie pali. W trasie bez żadnego oszczędzania poniżej 8 można zejść, w mieście to różnie od 9 do 11 może? Co można chcieć więcej? Silnik musi co prawda pójść na lekkie chipowanie i strojenie indywidualne w celu zerwania z nadmierną ekologią, bo z elastycznością na niskich obrotach bywa dziwnie. Mocy jest dużo tylko nie jest dostarczana równomiernie od dołu. Jest to denerwujące ale można sobie chyba z tym poradzić u speców od mapowania. Ja na pewno to zrobię mimo gwarancji.
Silnik musi pójść na lekkie chipowanie i strojenie indywidualne w celu zerwania z nadmierną ekologią, bo z elastycznością na niskich obrotach bywa dziwnie. Mocy jest dużo tylko nie jest dostarczana równomiernie od dołu. Jest to denerwujące ale można sobie chyba z tym poradzić u speców od mapowania. Ja na pewno to zrobię mimo gwarancji.
W testówce nieco szarpała. W moim nie widzę tego problemu.
Wielki komfort, zero sportu i tak miało być. Do sportu są inne auta.
Mnie i mojego psa denerwuje wspomaganie otwierania tylnej klapy. Nie rozumiem po co to jest. Próżność. Nic więcej.
bez uwag
Trzeci pasażer na tylnej kanapie szału nie ma ale można zamówić wersje 7 os.
Chyba tylko Bentayaga (na bazie Audi Q7 zresztą) może być cichszy. Nie jeździłem.
To auto nic nie pali jak na wymiary, masę i moc
Ja miałem bardzo dobrą ofertę. Cennik w konfiguratorze nie ma dużego związku z "ceną do zapłacenia". Jeśli ktoś chce tylko wypożyczać to wtedy ma jeszcze inne kalkulacje.
brak usterek
brak