Ocena kierowcy - Audi Q7 II SUV

Silnik 3.0 TDI 218KM 160kW
Rok produkcji 2017
Audi Q7 II SUV 3.0 TDI 218KM 160kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Samochód ogólnie robi dobre wrażenie aczkolwiek nie jest idealny , są rzeczy które można byłoby zrobić lepiej tym bardziej ,że jest to samochód za ponad 300 tyś zł
Silnik 3.0TDI 218 KM radzi sobie ale jedynie na paliwie ORLEN VERVA ,wtedy faktycznie jest wystraczająco mocy i momentu obrotowego, na zwykłym dieslu mam wrażenie ,że troche mu brakuje mocy szczególnie przy wyższych prędkościach
ogólnie ok automat działa sprawnie ,raczej się nie gubi czasami tylko mam wrażenie ,że trzyma zbyt wysoki bieg ale to tylko może moje odczucia ,ogólnie 5+
Samochód jest duży i ma szerokie opony ,trochę trzeba go pilnować, szczególnie w koleinach lubi pojechać w inną stronę ,ale jak na suwa to mocna czwórka. Napęd quattro bez zarzutu.
Drobne rysy już widać, lakier nie lubi mycia ,poza tym nadwozie typowe dla Audi ,wszystko dobrze spasowane
OKi
wszystko pod ręką bez uwag
Bez uwag
Miejsca jest dużo szczególnie z tyłu
Bardzo dobre
Na razie żadnych ale pojazd jest prawie nowy.
Auto mogłoby być troche tańsze, za wszystko dopłata ,szczególnie nowe z dodatkami kosztuje dużo, wersja podstawowa trochę uboga jak na tą kwotę
W komorze silnika zauważyłem pełno piachu , na bokach błoto osadza się na masce przy błotnikach .Jest to trochę irytujące. Powinno tam być sterylnie. Plastiki pod maską bardzo miękkie i delikatne ,nie wiem czy to walka o każdym gram masy pojazdu czy też księgowy brał w tym udział i chciał troche przyoszczędzić.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TDI 218KM 160kW [l/100km]