Ocena kierowcy - Audi Q7 II SUV

Avus, 8 lat temu
Silnik 3.0 TDI 272KM 200kW
Rok produkcji 2015
Audi Q7 II SUV 3.0 TDI 272KM 200kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Komfort, osiągi, świetne wyczucie i prowadzenie, wygoda dla rodziny i wiele innych sprawiają że auto zasługuje na 5 gwiazdek, coraz bardziej go lubię:) ale to dopiero początek użytkowania - więc to bardziej wrażenia niż opinia . W każdym razie bardzo polecam!
5 gwiazdek - szybka reakcja na gaz; przyjemny sportowy gang nad dynamicu
Tym Autem trzeba nauczyć się jeździć:) Skrzynia też się uczy, niedawno zacząłem korzystać z manetek przy kierownicy, fajna sprawa, odlot:)
Tryby pracy zawieszenia dobrze zestrojone (mam pneumatykę) i czuć różnice między nimi, najczęściej jeżdżę na komforcie w mieście i dynamicu na trasie wtedy zupełnie inaczej trzyma się w zakrętach przy dużych prędkościach i widać zdziwienie że trzymasz się przy 180-200 w zakręcie za np. porsche:)
Do tyłu dobrze bo szyba całkiem spora, do przodu też ale bez czujników nie byłoby za dobrze ponieważ to długie auto
Przemyślane auto wszystko na swoim miejscu, chociaż żeby opanować MMi trzeba trochę się pobawić ale dla mnie to plus bo cały czas coś odkrywam:)
Ciepło i zimno jak ustawię tak po chwili jest.
W tej klasie w 2015 roku chyba ma najwięcej miejsca, oprócz Range R. Sport oglądałem Mla, Touarega, X5 i nowe XC90 żaden nie ma więcej miejsca podobnie jest tylko w XC90
Jeśli chodzi o diesla to wydaje się bardzo cicho ale jak ktoś jeździł hybrydą...
Proporcjonalne do ceny auta - niestety
Jakość, osiągi, komfort, nowoczesność = wysoka cena, jak ze wszystkim i trudno to przeskoczyć
Na razie nic - za wcześnie
10000km i na razie zero ale to chyba nie powinno dziwić..

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TDI 272KM 200kW [l/100km]

8,6