Oceny Audi R8 I

Silniki Benzynowe Audi R8 I

Najnowsze oceny Audi R8 I

~Artur
Coupe 5.2 V10 FSI 525KM 386kW
Całokształt oceniłbym na przeciętny pomimo, że w poszczególnych kategoriach auto odebrało wysokie noty. Owszem, jazda sprawia wielką przyjemność, na co składa się moc, prowadzenie, dźwięk itd. Jednak to wciąż \"tylko\" Audi - droższy Volkswagen. Wiem, że ostatnio Audi bardzo awansowało technologicznie, że modele RS może są nawet lepsze od porównywalnych BMW M lub Mercedesów AMG i że R8 jest ukoronowaniem ostatnich lat postępu tej niemieckiej...
3,6
~kondor
Coupe 4.2 V8 FSI 420KM 309kW
Mogę powiedzieć tylko jedno wspaniała zabawa podczas jazdy. Auto kompletnie niefunkcjonalne i bardzo glośne co jest jego oczywiście atutem a nie wadą. Polecam dla ludzi którzy oczekują od jazdy sam. coś więcej. Radio i CD zbyteczne z całym tym naglośnieniem B&O ponieważ z silnika płynie najpiękniejsza muzyka.
~aaa
Coupe 4.2 V8 FSI 420KM 309kW
Jakość , wzrost wartości , niesamowity wygląd, auto z centralnym silnikiem za tak niską kasę. 4,2 motor najlepszy
~mikolow1
~wasal125@o2.pl
Spyder 5.2 V10 FSI 525KM 386kW
jest przestronny i bardzo wygodny dla dwóch osób i jest pojemny jak na dwie osoby. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
4,1
~Patryk Sopot
Coupe 4.2 V8 FSI 420KM 309kW
Bardzo w porządku ciśnie, przyspieszenie wystarczające, zapas mocy jest, v-max osiągnięty parokrotnie na S6 ;) (Silnik)
~uk
Coupe 4.2 V8 FSI 420KM 309kW
super, wszędzie sprawuje się doskonale w mieście na trasie i na torze (Skrzynia biegów)