Ocena kierowcy - Audi TT 8N Roadster

Hadrian, 18 lat temu
Silnik 1.8 T 180KM 132kW
Rok produkcji 2000
Audi TT 8N Roadster 1.8 T 180KM 132kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Sprzedałem go w tym roku po obejrzeniu "Wesel´a" i zaczynam żałować. Chyba znów się rozejrzę za nowym jeśli Peugeot nie wprowadzi na rynek Moovie.
Mile mruczy, nie hałasuje
Raz zdarzyło mi się zablokowanie skrzyni przez wypadnięcie uszczelki z dźwigni zmiany biegów.
Jak na szynach do momentu gdy przy 180km/h wjeżdzasz w zakręt z koleinami i po deszczu.
Słupki dość grube w porównaniu z nie-kabrioletami, ale zapewniają bezpieczeństwo. Po zamknięciu dachu jest dość ciemno.
Jeździłem nim kilka razy na trasach >1tys km i nigdy nie poczułem bólu tam gdzie trudno zajrzeć. To pierwszy cabrio w którym miałem taki komfort.
Podgrzewane siedzenia zdecydowanie polecane, szczególnie jak ktoś lubi jeździć komfortowo bez dachu zimą
Dużo miejsca (o ile nie instalujesz sobie konsoli do komórki, bo wtedy pasażer będzie to przeklinał)
Do prędkości 120km/h silnik i szum powietza nie zagłuszają śpiewających na mijanych drzewach ptaków
miasto 9.5; trasa 7.8 ale można zejść poniżej 6.3; 200km/h bez dachu 20, z dachem 11-12
Jest warty każdego centa ze swoich 40tys EUR
O dach trzeba dbać, tak jak z każdym cabrio
Raz wyskoczyła uszczelka przy dźwigni zmiany biegów, po 60tys musiałem wymienić przednie łożyska (trasa na Syberię zrobiła swoje)
Audi TT 8N Roadster