Oceny Audi TT 8N

Liczba ocen

Najnowsze oceny Audi TT 8N

~baki126
Audi TT 8N
TT-tkę kupiłem właściwie przypadkowo od znajomego. Mechanik nie stwierdził większych defektów auta i po profilaktycznej wymianie rozrządu zrobiłem nią 20 tys. km. Jeżdżę głównie na odcinkach miasto+przedmieścia i z każdym miesiącem coraz bardziej to auto mi się podoba. Robi wrażenie swoim wyglądem, fajnie trzyma się drogi, względnie niewiele pali (jak na 180 KM) i oprócz paliwa nie wymaga inwestycji. Dla kogoś jeżdżącego maksymalnie w dwie...
~Maciej
Audi TT 8N
Auto zakupiłem dla kobiety w kwietniu. Jak dotąd wymieniony został rozrząd i płyny eksploatacyjne. Idealnie się prowadzi, pomimo dużej mocy można jeździć spokojnie, spalając przy tym niewielkie ilości paliwa. Spalanie na granicy 8-9 l po mieście jak na takie auto to świetny wynik. Świetne auto, z którego nigdy nie byłem tak zadowolony. Idealnie trzyma się drogi i bardzo dobrze hamuje. Minusem może być mała przestrzeń na tylnych siedzeniach,...
~D+CT+R
Audi TT 8N
To auto jest jak tlen... Nie da sie bez niego zyc. Zawsze kiedy do niego wsiadam mam usmiech na ustach, jazda nim cieszy mnie od dwoch lat i nigdy chyba nie przestanie. Wyglad ponadczasowy, jezeli chcesz sie wyrozniac to w TT osiagniesz to bez problemu bez tony plastiku, ryczacych wydechow, naklejek i paździerzy ;) Ubezpieczenie bardzo drogie, eksploatacja rowniez wiec zaqp to dopiero poczatek wydatkow :) Jak ktos juz na poczatku mysli o...
Dziennik kosztów dla Audi TT 8N
11,1
11,5
~Rafał
Coupe 1.8 T Quattro 180KM 132kW
Audi TT 8N
Świetne auto do jazdy na co dzień, a szczególnie na wypady weekendowe, zaskaująco pojemny bagażnik, dwie duże walizki puccini wchodzą bez stresu. Spalanie: nie wierzcie w bajki 8-9, to jest silnik z turbiną reakcja natychmiastowa, normalna dynamiczna jazda po mieście w lecie 13l, w zimie zabawa 4x4 - 16l, ale warto warto warto, znikome części zamienne co zwieksza koszty utrzymania. Ale warto, czysta przyjemność jeździć tym autem.
~Darox
Audi TT 8N
Sportowy samochód, o niebywałych osiągach, ekskluzywnym wyglądzie, który nie rdzewieje pomimo upływu lat i za niewielkie pieniądze oferuje kupującemu komfort i świetne wyposażenie. Coupe godne polecenia!
~Darox
~mirek50
Audi TT 8N
Wracam do spalania. Proszę o zwrócenie uwagi, że w mieście czy bardzo dynamicznej jeździe (a on prowokuje do takiej) nie ma samochodu który spali 5 litrów. Jeśli ktoś szuka oszczędnego samochodu powinien kupić coś z niewielką mocą- to nie prowokuje do ścigania i będzie palił z pewnością mniej. Domyślam się, że i 20 litrów można by było spalić nawet maluchem.
~Piotr G. Waw
Audi TT 8N
Auto z fantastycznym zawieszeniem Quattro, Bardzo dobrym silnikiem 225 KM , Dobrze wygląda , Niby 4 osobowy , całkiem niezły bagażnik :) + Piękny wygląd i jak na tę moc dobre spalanie ,a i niezawodność :)
~Sebastian
Audi TT 8N
Auto ok , fajnie się prowadzi , koni ma pod dostatkiem ale jednak jest to przedni napęd a podobno jest to auto sportowe i to troche śmieszne... Pozatym z taką mocą przy większych prędkościach są problemy z trakcją auta . Części są drogie , pali też dość dużo. Mi nieprzypadło do gustu dlatego sprzedałem i kupiłem tylno napędowca .
~qharon
Coupe 1.8 T sport 240KM 177kW
Audi TT 8N
ogólnie TT jest cudowny, nie polecam jedynie osobom bez kasy na utrzymanie. Trzeb pamietać, że nawet jeśli uda nam sie kupić go za jakieś marne 50 000 zł z 99 roku to nie znaczy ze to auto jest z klasy aut za 50 Tys. Audi TT czy starsze czy nowsze szczególnie w wersji pierwszej to auto za prawie 250 000 zł i trzeba tak o nie dbać do końca jego dni.