Ocena kierowcy - Audi V8

Mateusz, 18 lat temu
Silnik 3.6 quattro 250KM 184kW
Rok produkcji 1992
Audi V8 3.6 quattro 250KM 184kW 1988-1994 - Oceń swoje auto
Kocham moje cacko jak żone i już; tyle
Nic tak nie podnieca jak potężne brzmienie gotujących się 8śmiu kotłów. Jestem fanem Muzyki spod maski mojej V8semki. Myślę, że silnik 3,6 jest zdecydowanie lepszy od 280-konnej 4,2, ponieważ jest o około 2-3litrów ekonomiczniejszy, a 250KM przy 6-ciu ręcznych biegach to w zupełności zaspokaja każdą nogę :D
Nie wiem ile jest egzemplaży modelu V8 3,6 z 6-cio biegowym manualem, pomieważ 3,6 przeważnie w manualach mają 5-tki, ale nigdy auto z automatem!!! To co się dzieje kiedy sprzęgło zaczyna mi brać to trzeba poprostu czuć, kochać i doceniać, co jest b. ważne, bo można sobie krzywdę wyrządzić :-) -kosmos!!!
Dlaczego znów najwyższa ocena? Ponieważ moje Audi praktycznie nie jeździ; ono płynie. Długi, szeroki trzyma się drogi jak Kacper su....
Trzeba docenić, że maska jest zdjęta z amerykańskiego tira, więc na to powinno się uważać, a poza tym okej, a jak jestś ślepy do tyłu to gap w lusterko
Audi zawsze robi wzorcowe dechy. Pełna wygoda pod ręką, a w dodatku linia konsoli jak na ten rocznik to samo mówi za siebie, że merasie czy bmw nie mają wogóle polotu (sorki za motorasizm :-) )
W zimie i zawze jest ciepło jak sobie ustawie, w lecie klima chłodzi, poza tym szyberdach, który zawsze mam otwarty, bo lubie tak, oczywiście wył. klim
Co tu dużo pisać: jak gablota to gablota. Z przodu fotele prawie jak w domu, a z tyłu można spać
W moim Audi słychać albo muzykę cylindrów, albo CD, reszta wogóle nie wchodzi w rachubę
Dlaczego doskonale?? Dlatego, że żeby uzyskać 250KM przy niecałych 6000obr/min to to musi zrobić wir w baku i dla mnie to norma, ale amerykaniec 3,5 V6 211KM jest jak widać 40KM słabszy, a pije tyle samo. Naprawy żadko, normalnie: to nie fiat tylko Audi, a jak ktoś narzeka, to chyba nie docenia trgo czym jeździ
to nic, że stary, tutaj to nie istotne, nie wierzysz to spróbuj
1992r., przebieg ponad 230tys. detale, czasami poprawiam
raz wymieniałem sworzeń i tylne łożyska, poza tym nic

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.6 quattro 250KM 184kW [l/100km]

16,3