Lista ocen Audi V8 4.2 quattro 280KM 206kW 1991-1994 (36)

~bullson357
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
jak sie ma wysokie wymagania dałbym 4+. Przy założeniu , że poprzedni właściciel przyzwoicie dbał o to świetne auto i my też dałbym z czystym sumieniem \"6\".To prawdziwa \"księżniczka\" mocy i elegancji. Moja \"obcina\" dopływ paliwa przy 250/kmh. Gazu /zwykły , nie sekwencyjny/ nie obcina a można więcej ; eksperymwntalnie miałem koniec budzika na 280 i zapas ok. 800 rpm do czerwonego pola ale to chyba (?!) nierozsądne. Dla \"łowców...
~siwy warszawa
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Auto super wygoda luksus za male pieniadze .Jakosc wykonania i osiagi.Spalanie duze ale jak ktos duzo jezdzi to proponuje lpg .Ja mam niedaleko do pracy i niemusze codziennie pokonywac korkow wiec smigam sobie bez stresu.
~K-l-o-c-u - Audi V8 Czarna Perła
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Gangsta style troszkę niskie zawieszenie (zawadza na progach) ale satysfakcja z jazdy gwarantowana. mało popularny u złodziei ale otwartego nie radzę zostawiać :)
~sleepwalker
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
potega silnika V8 mowi wszystko za siebie.. bardzo elastyczny motor we wszystkich zakresach obrotow. troszke zamulony na starcie jesli nie da mu sie dobrze wypic. predkosc maxymalna w okolicach 300km/h (zaleznie od konkretnego egzemplarza, oczywiscie ze zdjetym ogranicznikiem) (Silnik)
~..:: zeus V8 ::..
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Aut o takim komforcie i wyposażeniu pojawiło się niewiele do tej pory. A już całkiem mało takich, które miały takiego "ducha".
~Przemek
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Robi wrażenie przy ruszeniu spod świateł.Wszyscy inni uczestnicy mają trochę dziwne miny gdy widzą jak auto wyrywa do przodu,zwłaszcza własciciele aut typu GTI,GSI itp.Silnik 3.6litra ładniej gada ale 4.2 ma o wiele lepsze osiągi i nie wierzcie nikomu , że prawie takie same.To czuc od razu.To auto żadnej drogi się nie boi. (Silnik)
~jacek_ostalczyk
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
komentarz dotyczy wersji Long - absolutny rarytas - pod wzgledem jezdnym przepasc w stosunku do zwyklej v8
~mayster_ww
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Genialne auto, genialny silnik, genialny układ napędowy. genialne wnętrze z idealną ergonomią i jakością wykonania nie osiągniętą do dziś przez większość firm.Moja historia motoryzacyjna obejmuje około 25 samochodów własnych oraz służbowych i z całą odpowiedzialnością stwierdzam że to najlepsze auto jakim jeździłem.
~marlon@ol.home.pl
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
ten motor to rewelka, jeździłem wcześniej A4/2000 1,9 TDI V8 bije ją na głowę!!! (Silnik)
~einstein
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
To auto jest niesamowite. Sąsiedzi i znajomi posiadający młode, błyszczące fury prosto z salonu wsiadając do mojej V8 popadają natychmiast w kompleksy i zaczynają się wstydzić swoich Fordów, BM-ek, Opli itp. Niektórym tak kopara opada, że mi ich szkoda. Co w V8 było standardem wyposażenia w nowych autach nie zawsze jest dostępne nawet w opcji exstra za dopłatą. I ta legendarna jakość wykonania. Coś niesamowitego.