Ocena kierowcy - BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87

Greg, 9 lat temu
Silnik 2.0 118i 129KM 95kW
Rok produkcji 2006
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87 2.0 118i 129KM 95kW 2004-2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Super auto. Jestem zadowolony i polecam wszystkim.
Silnik o odpowiedniej mocy, bez wielkich sportowych szaleństw. Jeździłem wczesniej 150 konnym dieslem i na początku brakowało tego momentu który tam był, lecz to kwestia przyzwyczajenia. Trzeba go wyżej kręcić co przeklada się na całkiem przyzwoite osiągi. Niskie spalanie, cicha praca silnika. Jestem pod wielkim wrazeniem. Polecam
Skrzynia biegów chodzi płynnie jak w żadnym Bmw które miałem dotychczas.
Zawieszenie bardziej sportowe niż komfortowe. Trochę skacze po drodze jak jest nierówna, natomiast po równej i zakrętach po prostu bajka. GOKARD. Tyle frajdy z jazdy w tak małym aucie :) Rozkład masy 50:50 robi robote.
Z tyłu mała szyba, boczne tez jak zaparują, bądz w deszcz średnia widoczność.
Poza włącznikiem opuszczania szyb do którego trzeba wyginać ręke wszystko jest poukładane czytelne i proste
Szyby odparowują szybko, ogrzewanie bardzo dobre, chwila i mamy ciepło. Grzane fotele równiez w moment się grzeją. Jest super
Z przodu jest okej. Tył zalezy jak z przodu odsunie sie fotel. Pasażerowie nie narzekali
Perfekcyjna cisza silnika, cisza we wnętrzu. Czasami słyszę pytania typu : dlaczego tak cicho :)
Spalanie od 7-8.5
Za trochę więcej otrzymujemy auto zwinne, ciche, ekonomiczne, bezawaryjne, trzymające sie drogi jak gokard, bezpieczne i bijące na głowe konkurencje.
Brak
Brak