Ocena kierowcy - BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87

jasiu, 9 lat temu
Silnik 2.0 118d 143KM 105kW
Rok produkcji 2008
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : fajna zabawa zwłaszcza zimą ale trzeba uważać żeby nieprzegiąć
Przesiadłem się z większego samochodu ale jestem zadowolony zawsze uważałem ze BMW to nie marka dla mnie zawsze takie same jak wchodzi nowa wersja to w sumie nie wiele się zmienia bez sensu.. Ale po roku jeżdżenia nie wiem czy chcę inną markę.. w nim jest wszystko na swoim miejscu poukładane nawet przy drobnej usterce.. trzeba zdjąć tapicerkę to zdejmujesz i zakładasz tak po prostu od ręki intuicyjnie bez łamania Zaczków potrzeba rozłączyć kostkę to rozpłaszczasz. tak po prostu
nie mam problemu
0 problemu
przyklejony do drogi i skręca jak chcesz. chodź zimą trzeba mieć respekt do tylnego napędu. mimo że elektronika robi co może żeby cie nie zabić ale szybko można polecieć zwłaszcza na lodzie. dla mnie to trudne bo poprzedni miałem stały napęd 4x4
widoczność ok nie mam problemu
super szybko grzeje i szybko chłodzi chodź mam manualną klimę nie przeszkadza mi to
troszkę ciasno z przodu jak i z tyłu no ale to przecież mały hatchback a nie seria 5
cichutko suniesz 180 km i normalnie rozmawiasz
serwisuje sam i nie jest najdrożej części dostępne chodź jak dzwoniłem do BMW i pytałem o jakieś naprawy to kosmos, nie było by mnie na to stać
to niemiecka marka i nie jest tanio za te pieniądze można mieć samochód jakieś dwa lata młodszy ale to zależy kto co woli
zdarzają sie pierdoły u mnie osobiście to troszkę elektroniki i nieszczelność drzwi co jak na forum czytałem to jest mankament po paru latach puszcza taka masa na której jest przyklejone wygłuszenie i woda leje się do środka
chyba nie miałem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 118d 143KM 105kW [l/100km]