Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Coupe

Aleksander Sowa, 17 lat temu
Silnik 316 i 100KM 74kW
Rok produkcji 1989
BMW Seria 3 E30 Coupe 316 i 100KM 74kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
auto poza ta klamka w dzwiach z przodu jest doskonałe. jest to moje pierwsze bmw i ręcze że nie zmienie tej maki na inną. sprzedaje z żalem moją e30 i kupuję e36 i mam nadzieję ze będę sie w nowej czuł tak sam,o jak w mojej - czyli jakbym założył swoje stare, ale wygodne i najbardziej ulubione dżinsy
silnik jest bardzo dobry, pięknjie gtra i wkreca sie na obroty. po przekroczeniu 3 tysiecy obrotów dopiero zaczyna sie frajda
tak zestopbniowana skrzynia biegow to na trasie czysta przyjemność. tiry, ospałe blondynki i tatusiowie w tico i matizacch można wyprzedzać bez redukcji tylko dodaniem gazu. to chyba najlepsze w tym samochodzie.
nie mam najmniejszych zastrzerzeń. nie brak niczego i njic mi nie przeszkadza... a napęd na tył jest dla mnie tym co prawdziwe auto mieć powinno, leprzy moze być tylko 4x4
gdzie by nie patrzeć wszystko widac
najgorsza rzecz w cąłym aucie to klamka drzwi z przodu. po prostu wpadka
wypas. szyb nie trzeba otwierać nawet jak jest gorąco jak diabli. wieje z każdej strony i wszystko można ustawić
auto jest małe w środku, ale jest tez małe na zewnątrz wiec jest OK. ja problemów nie mam (175 cm wzrostu)
lubię słuchac silnika przez szyberdach... bo generalnie lubię odgłos silnika. przy wiekszych prędkościach słychac wiatra ale nigdy ie jest na tyle głośno aby trzeba podnoscić głos
to najlepsze. jakbym nie dawał czadu nie przekracza sredniego zużycia na teasie 10 l gazu. jeżdze na trasie generalnie z prędkościami 110 - 130 km i przy takich prędkosciach zawswze mieszcze siew okolicach 9 l, długi czas mnie to dziwiło aż sie przyzwyczaiłem.
kupiłem za 4450. auto w bardzo dobrym stanie i zadbane pomim,o swojego wieku. uważam że to dobra cena.
auto ma 17 lat wiec duperele sie czasem zdarzają. raz mi dwi się nie chciały zamknąc i centalny wariował
spokój

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 100KM 74kW [l/100km]