Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Coupe

brain69, 18 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1989
BMW Seria 3 E30 Coupe 316 i 102KM 75kW 1987-1988 - Oceń swoje auto
każde kolejne auto w moim garażu bedzie spod znaku biało niebieskiej szachownicy,
dałem 4, bo tak było przed zmainami jakich dokonał poprzedni wlaściciel, ludzie nie poprawiajcie po BMW !!!!!!!!!!!!! oni są mądrzejsi
mimo luzu na drażku niesamowicie precyzyjna, jedyny mankament to zbyt duży skok wstecznego, który powoduje ruszanie się konsoli środkowej
pomimo kretyńskich zmian poprzedniego właściciela w postaci skracanych spreżyn i gazowych amorów, które wcale nie działaja tak jak działac powinny, BMW wybacza wszystko, pomału wracam do pełego orginału
szklarnia:) rewelo
wszystko pod ręką, jedynie kierownica zasłania radio tak że kierowca nie widzi go w całości
mam klimę która nie działa chwilowo ale i bez niej jest chłodno w lecie a w zimie można włosy suszyć:)
krąża opinie że z tyłu jest malo miejsca..... bzdura na chyba ze ktoś ma 2 metry, mam wersję dwu drzwiową, i poza niezbyt wygodnym wsiadaniem do tyłu jest super, a z tyłu więcej miejsca niż w fordzie mondeo, mam 184 cm
pomimo ultera:/ może na orginalnym tłumiku dałbym 5
ceny nie sa takie wysokie klocki np 50-60 zł tarcze hamulcowe 80zł, filtry 20zł
wg mnie za taką kaśe można tylko kupic crx, ale to dla ludzi o mocnych nerwach i z kłopotami ze słuchem, lub golfa III ale na rzadne z tyc 2 bym się nie zamienił
jakby nikt nie stosował przy tych furkach swoich patentów to robiły by bez usterki po kilkaset tysiecy kilometrów, ja powoli przywracam swoja trójeczke do orginału, może bedzie lepiej, kupiłem ja w kiepskim stanie ale wiem ze jeśli będę kupował nastepne auto to będzie to też BMW
nie było

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]