Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Coupe

twincam@op.pl, 19 lat temu
Silnik 318 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1985
BMW Seria 3 E30 Coupe 318 i 102KM 75kW 1984-1988 - Oceń swoje auto
A więc opowiem wam co nieco o mojej 2 milości (1 to moja dziewczyna ) a więc autko kupiłem 2004 roku w Berlinie dowiedzałem się o tym autku ze strony inter kolega ma 635 csi też odlot a więc pojechałem do raihu umówiłem na godzine , przyjeżdzam i niewierzę własnym oczom BMW 318 jak nowa przykryta w garażu wychuchana jednej ryski nie mogłem znaleść o rdzy nie wspomne jedyna rzecz to wydech muszę wymienić w najbliższych 4 latach > Babcia się pyta mnie podoba się a ja zdębiałem , pytam się babci czy autko wyjeżdzało kiedy kolwiek z Berlina a ona na to autko nie widziało nawet jeszcze autostrady bo mówiła mi że się bała jeżdzić gdzieś dalej i za miasto nie wyjeżdzała ( musze rozjezdzić autko zmulone że szok) ITD wnętrze autka znów mnie zdziwiło na tylnich siedzeniach babca mi mówiła że jeszcze nikt nie siedział tylko zakupy czasami woziła hehehehe . Ogulnie jeszcze nic na temat autka wiecej wam nie powiem bo jeszcze za mało nim jezdziłem.
Na silnik nie nażekam od nowośći ma przejechane 55000 tysiaków jest jak nowy.
Niestety posiadam Automata jezdzi się na tej skrzyni jak lokomotywą ale skrzynia pracuje świetnie.
Układ jezdny BDB...
Tu można się wreście przyczepić do tylniej szyby ale tylko do niej...
Nowe modele mogą tylko brać przykład z e30.
Nieco długo się rozgrzewa , ale jak już się rozgrzeje to dziewczyna obok rozbiera się jak do rosołu..Czas nagrzania aytka 15/20 min.
Tu jest bul mało miejsca na tyłach ale z przodu siedzi sie jak król i królowa.
Jeżeli masz rozklekotany silnik to masz niezłą jazde w moim przypadku autko chodzi równo i cichutko a na drodze płynie się.
Wiem co brałem ale nigdy nie będe nażekał na spalanie pali 7.5 l /100 oczywiscie na trasie a po miescie 9l /100 Ale mugbym w bak lać nawet 50 l /100 bo kocham to autko.
Za autko tej jakości dałem bardzo mało.Prawie za darmo. Email do mnie twincam@op.pl
Wery good hehehe moje autko chyba jeszcze przeżyje nie jednego matiza i zdaje mi się że nawet mnie samego .
nigdy nie miałem ale tak łatwo mówię bo autko ma 55000 tysiaków na autko 20letnie to zajeb....i.. mało bo kupiłem go w niemczech od staruszki co robiła nim 2000/4000 tys rocznie jeżdziła nim do apteki i koleżanek .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 318 i 102KM 75kW [l/100km]

7,7