Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Coupe

gandaharss@op.pl, 17 lat temu
Silnik 320 i 125KM 92kW
Rok produkcji 1985
BMW Seria 3 E30 Coupe 320 i 125KM 92kW 1982-1985 - Oceń swoje auto
stary ale jady samochodzik, wiadomo że zawsze można coś znaleźć ale jak dla mnie samochod jest idealny, poprostu trzeba być maniakiem BMW żeby mieć ten samochód i go naprawdę pokochać, wtedy ten samochód nie ma wad, mam już 2 beemke teraz i myślę nad zmianą na kolejną , będzie 3 z rzędu, ale zawsze BMW. pozrowka dla maniaków BMA
21 lat a chodzi jak marzenie, na gazie śmiga jak szalony, silniczek cudo
skrzynia spoko ale po 200 tys i wielu wyścigach 2 kuleje,czas na wymianę, ale tylko dwójka reszta chodzi idealnie
tego co potrafi wytrzymać układ jezdny BMW to żaden inny nie wytrzyma :)m trzeba się przyzwyczaić do bujania jakna łodzi ale jak się człowiek wczuje to nie ma lepszego układu jezdnego jak w BMW
dobra, poprostu dobra, ja nie narzekam
jak dla mnie ergonomia jest na dobrym poziomie i tyle
dobrze, nie ma klimy ale samochod ma 21 lat, nie dajmy się zwariować, ogólnie wszystko na bardzo przyzwoitym poziomie
troche ciasno, ale to samochód sportowy bardziej niż rodzinna limuzyna, kierowca i pasażer ok ale jak jeszcze inni z tyłu to robi się ciasno
nie mam zastrzeżeń, ideał
benzyny troche pali na mieście, gazu też troche spala ale mam ciężką nogę, na trasie na 2 litrowym silniku potrafie zejść poiżej 10 gazu na 100 więc nie jest żle
jakość super, cena ok , wiadomo dobra fura to trzeba płacić :)
ideał,kupiem ją 4 lata temu i jeżdzę, wymiana oleju, tankowanie gazu to jest to co w niej robię, tak poza tym nic .samochód ideał
ponad 200 tys na liczniku i nic, silnik jak marzenie, skrzynia niedomaga jak się chce na starej babci ganiać nowe samochody i się kreci kółka na skrzyżowaniach ale to styl jazdy, poza tym skrzynia jest ideał, zawieszenie super, wydech już po 20 latach wypadało by wymienić ale jeszcze się trzyma :)
BMW Seria 3 E30 Coupe