Lista ocen BMW Seria 3 E30 (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lord_black
Coupe 324 d 86KM 63kW
Jak na auto z tego roku jestem pod wrażeniem - trochę nim już przejechałem i jest wygodne (przynajmniej dla kierowcy i pasażera) przyjemne w jeździe - czyli wg misji BMW - "Przyjaciel Kierowcy"
~Krzysiek 19
Touring 324 td 115KM 85kW
dosc dobre wyposazenie...abs,wspomaganie,el szyby,lusterka i szyber,tempomat i inne...jak za te pieniadze to normalnie luksus.tylko tak jak pisalem wczesniej...brak klimy
~e30-fan
Coupe 318 i 113KM 83kW
Jest to bardzo solidny samochód. Samochód INŻYNIERÓW a nie księgowych... Żaden opel czy ford nie przetrwa tak dzielnie tylu lat. Dobra propozycja dla młodych kierowców.
~Zinman
Touring 316 i 102KM 75kW
DLa mnie bomba... jak na ten rocznik to loos blus... Wyposażenie bogate. min. poducha, ABS, komputerek, el. szyber, kubełkowe fotele, soczewkowe lampki ... na prawe fajnie....
~smajli1983@interia.pl
Coupe 318 i 102KM 75kW
jezeli chodzi o jakosc i solidnosc jak na tak stary samocho to jestem pod ogromnym wrazeniem. tylko trzeba trafic na igielke tak jak ja. za te pieniadze polecam 5000 tyś zl.
~matze
Cabrio 320 i 129KM 95kW
BMW TO BMW E30 TO JEST AUTO Z KLASA I ZDUSZA JAK I DLA MLODYCH I DLA STARSZYCH OSOB POPROSTU JEDNYM SLOWEM BAJKA NIGDY NIE ZMIENIE MARKI A E30 TO JEST PRAWDZIWY RARYTAS
~lord@gsi.pl
Coupe 318 i 115KM 85kW
Napewno super auto ,jak miało 5 -10 lat. Teraz chyba dla prawdziwego amatora ,albo kogos kto chce zacząć swoja zabwe z BMW a portfel ma tradycyjnego Żaka. :)
~CZARO
Touring 318 i 113KM 83kW
AUTO REWELACYJNE SUPER WYKONANY,NA LPG EKONOMICZNE,ZAWIESZENIE BEZKONKURENCYJNE,JAK NARAZIE BEZAWARYJNE.CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY.W DODATKU KOMBI WIEC NA BRAK BAGAŻNIKA NIE NAŻEKAM
~Dikens
Coupe 318 i 113KM 83kW
To moja trzecia BMW i nie chcę innej marki samochodu, a to od pierwszego wejrzenia i przejechania się. Ten samochód został zrobiony dla mnie na miarę. Kto nie jeździł BMW niech żałuje.
~deporres@wp.pl
Coupe 324 td 115KM 85kW
idealne auto, niskie ceny eksploatacji, oszczedne, jestem juz własciecielem 3 auta tej marki i nigdy nie miałem problemow, mysle ze juz nie bede jezdził samochodem innego producenta