Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 M3 Coupe

renegat, 14 lat temu
Silnik 3.2 R6 321KM 236kW
Rok produkcji 1998
BMW Seria 3 E36 M3 Coupe 3.2 R6 321KM 236kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : skrzynia biegów zmnienia biegi tak szybko i delikatnie że odczówalne są jedynie niewielkie kopnięcia w plecy ale można ustawić ją w tryb komfortowy i wtedy biegi zmnieńają się bez żadnego wyczucia.
Układ elektryczny
to bmw mnimo swojego wieku prezentuje się doskonale i przyciąga wzrok pszechodniów.
ta bmka jest super autem ten co pisał że toyota jest lepsza to chiba kupił jakąś podrubę niewiem skąd biorą się takie debile ale niestety są autko super jezdzi pali może nie najmniej ale za takie osiągi piętnaście a przy bardzo agresywnej jezdzie po mnieście dwadzieścia chiba nie dziwi.
ja posiadam auto ze skrzynią SMG jest to świetna skrzynia podobno ręczne sześciobiegowe sprawiały kłopoty ale kumpel mniał auto z taką skrzynią i pracowała bez zażutu.
M3 jezdzi super jeśli ktoś jezdził mercem audi bądz japońskim samochodem i pszesiadł się do bmw doceni to.
widoczność jak to w sportowym cupe siedzi się nisko więc nie jest najlepiej ale napewno każdy znajdzie ustawienia fotela odpowiednie dla siebie.
Z przodu nie brakuje mniejsca z tyłu jest gożej.
w lato nie ma problemu z upałem gdyż klima działa bez zarzutu a wzimę ogrzewanie też nie zawodzi.
na przednich siedzeniach wygodnie mogą podrużować nawet wysocy a z tyłu już nie jest tak dobże ale w końcu jest to cupe dla osób kturzy chcą podrużować z rodziną powini wybrać sedana.
we wnątż panuje cisza ale jeśli wciśniemy gaz do oporu to usłyszymy piękny dzwięk prawdziwego silnika.
ekonomnia użytkowania jest jak na klasę auta aobra gdyż jak na auto o tym wieku i tych osiągach ceny nie są porażające jedynie ceny w ASO mogą zbić z nug.
w jakości może dorównać mu tylko mercedes i tylko od użytkownika zależy kturą marke wybieże.
auto nigdy mnie nie zawiodło zdażają się drobne awarie ale szybko i tanio się je usówa.
auto zawsze dowozi mnie do celu nigdy mnie nie zawodzi.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 R6 321KM 236kW [l/100km]

11,8