Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Compact

Skola, 11 lat temu
Silnik 318 tds 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
BMW Seria 3 E36 Compact 318 tds 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Świetny ABS super hamuje lepiej niż w moim Volvo :)
Powiem tak miałem juz sporo samochodów w tej klasie jest to naprawde bardzo dobry samochód lecz nie z tym silnikiem bardzo żałuje ze nie kupiłem benzyny bo samochód godny uwagi pod warunkiem ze kupimy zadbany egzemplarz o co bardzo trudno ja kupiłem od znajomego
Jednym słowem TRAGEDIA! nie wiem co mieli na myśli fachowcy z BMW umieszczając tą jednostke napędową w tym samochodzie! Absurdalne... dziura tragiczna na wolnych obrotach zastanawiam się czy nie siedze przypadkiem na traktorze masakryczne drgania niby silnik ma 90km ale moment obrotowy chyba nie istnieje minimalna górka samochód nie chce jechać... jezeli ktoś planuje kupić to autko to odradzam ten silnik... jedyny bardzo duży plus za bezawaryjnosc w moich rękach ponad 50tys kilometrów a wymieniałem tylko olej :)
Skrzynia super! biegi fajnie wchodzą zero problemów ale połączenie tej skrzyni z tym silnikiem to chyba jakiś mało śmieszny żart... 5 biegów plus ten silnik powoduje brak czucia w ręce po dłuższej trasie całą droge spedza sie na wachlowaniu miedzy 4 a 3... tragedia w tym silniku wystarczyła by tylko 1 i wsteczny...
Zawieszenie mnie akurat zaskoczyło fajnie wchodzi w zakrety i bardzo ładnie pochłania nierówności ale niestety tylko jak jest świeżo po wymianie szybko sie zużywa a elementów jest sporo
Przód i boki super wysoko sie siedzi super regulacja fotela! Lusterka duże do tyłu słabie ale auto krótkie to mały problem
Jak dla mnie to bardzo fajnie jakość materiałów zadowalająca co nieco trzeszczy ale ma prawo auto już ma swoje lata
Jak to diesel zanim sie nagrzeje można wypić kawe :) Klima niby jest ale działa średnio
Na krótkie dystanse jest dobrze problem zaczyna sie w trasie stukanie się łokciami z osobą po prawej :) z tyłu troche nie wygodnie
Jeden wielki HUK! Zrobiłem tym samochodem w wakacje 2000km chyba mam utrate słuchu... silnik daje o sobie znać...
zadowalająca miasto 6,6 trasa 5,5 gdyby nie to ze trzeba silnik piłować było by znacznie lepiej
E36 są albo bardzo tanie albo bardzo drogie trudno kupić dobry egzemplarz zadbane są według mnie za drogie a te tanie to widziały już wiecej \"domorosłych drifterów\" niż wymian oleju...
podnośniki szyb elektrycznych... wymieniałem juz x razy nie wiem z czego one są cały czas sie wyginają i żarówki w tylnych lampach ehh
samochód ma 360tys z tego ja zrobiłem jakies 50tys przebiegu i nic poważnego tylko części eksploatacyjne super!

On - zużycie paliwa dla silnika 318 tds 90KM 66kW [l/100km]

5,7