Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (112)

~Janusz Felczyński
Sedan 318 i 113KM 83kW
nigdy nie zawiódł . dobre przyśpieszenia , świetne hamulce , wytrzymały na długotrwałe maksymalne obciążenia silnika i hamulców - np Alpy . Wielokrotnie sprawdziłem .
3,3
~GAL_ANONIM
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do Drobiazgów czepiać się można cały okres eksploatacji bo...jest ich od groma...odpadające wykończenia plastikowe,oraz znalezienie części naprawczych takich elementów poprostu graniczy z cudem...fuuuuuuuuuuuj!!! poprostu dla mnie to zmora która chwilami nie daje spokoju coraz częściej!!! (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Mirek
Sedan 318 i 113KM 83kW
Silnik jest mocny i trwały. Niestety przy instalacji gazowej są małe problemy. (Silnik)
4,1
~blazej kasprzak
Sedan 318 i 113KM 83kW
miękka praca na niskich obrotach, na wysokich trochę brakuje ale idealny do codziennej jazdy (Silnik)
~hstl365
Sedan 318 i 113KM 83kW
Prowadzenie super, auto raczej dla fanatyka BMW. Układ kierowniczy, zawieszenie i hamulce- wszystko chętnie współgra z agresywną jazdą. Karoseria rdzewieje raczej ze względu na wiek auta, newralgiczne miejsca to progi przy punktach do podnoszenia. W wyposażeniu nic się nie psuje za bardzo. Jakość wykonania wnętrza gorsza niż w e32/e34. Auto jest już ciekawym youngtimerem, drożeje i coraz ciężej o fajny stan.
~ikat
Sedan 318 i 113KM 83kW
przyjemne autko o fajnym wyglądzie , silnik w miare dynamiczny i elastyczny ,przyspiesza w miare dobrze , spalanie do zaakceptowania jak na takie auto , częsci dostepne i tanie , co do silnika to łatwy w naprawach bo jest dosc prosto zbudowany , miałem wczesniej audi w dieslu i fakt spalanie tam było niskie ale koszty napraw tego diesla przekraczaja dwukrotnie cene naprawy benzyniaka wiec kupiłem to bmw i jestem zadowolony.
4,1
~dudem@wp.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Może trafiłem na wyjątkowy egzemplarz, ale moje BMW przejechalo pod moją ręką już ponad 30 tyś. km i oprócz wymiany oleju i pasków oraz sondy lambda nic się z Nią nie dzieje. Dynamika oraz spalanie na przyzwoitym poziomie.
~malboro
Sedan 318 i 113KM 83kW
fajne i przyjemne autko , fajnie się prowadzi , bardzo ładnie sie prezentuje , silnik choc z niewielka iloscia koni jest dynamiczny , na autostradzie w Niemczech udało mi sie rozpędzić do 211 Km/h a co najlepsze auto prowadziło sie świetnie i nawet niebyło czuć takiej predkośći w środku. użytkuje auto już 4 miesiące i puki co wszystko działa bez zarzutu i oby tak dalej.
3,7
~DykuS
Sedan 318 i 113KM 83kW
AUTO JEST ZAMULONE, NIE CIĄGNIE TAK JAK INNE 1.8 moze przez to ze mam 17calowe koła ;-) ODNOŚNIE SILNIKA, W CIAGU 2 LAT ZDAZYLEM DOLOZYC DO NIEGO 5 TYSIECY !!!!!!!!!!!! WYMIENILEM WSZYSTKO CO BYLO MOZLIWE !! (Silnik)
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW
6,1
9,7
~djslavomix@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
BMW E-36 to jest to.Już nie chcę innej bryki.To samochód,którym można zarówno jeżdzić oszczędnie (ok.7L gazu na 100km) jak i dynamicznie (210km/h i dobre przyspieszenie,silnik 1.8).No i ten komfort i prestiż.Kto raz kupi dobre i zadbane BMW nie będzie chciał innej fury.Tak jak ja.
BMW Seria 3 E36 Sedan