Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Silnik 1.9 316 i 105KM 77kW
Rok produkcji 1999
BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
to 105 koni nie ma czego oczekiwac od elastycznosci lecz przyspieszenie od 120 do 160 ciagnie powyzej sie poprostu rozpedza v max 202 km/h. przy jezdzie 140 150 i proba wyprzedzenia poprzedzajacego nas auta o podobnej predkosci juz jest slaba.
prowadznie to cudowna sprawa !! polecam na zakrety !!
widocznosc do tylu slaba (w zaleznosci jak kto lubio siedziec jak siedzimy normalnie to jest ok fotele moga lezec prawie na podlodze wtedy nic sie nie widzi dlatego zalezy od indywidualnej oceny.
wszytko dopasowane
szybkko nagrzewa sie silnik
UWAGA!!!!! cytuje serwis BMW we wszytkich modelach e 46 benzyny i diesle !! auta maja seryjna wade zbiorniczka wyrownywawczego chlodnicy !! koszt zbiorniczka 250 zl wada jest korek zbiorniczka koszt 60zl. Korek nie morze byc za mocno dokrecony to po 1 a po 2 sie zatyka i co rok 2 potrafi rozsadzic zbiornik przez korek. Serwis BMW zalecil co roczne kupno korka za 60 zl.i nie wlewac wody koniecznie plyn .rowniez oslona silnika ma takie zakladki do wkrecania one sa pordzewiale i oslona z 8 czy 10 srobek trzyma sie na 5 bo reszta sie zurzyla. ale to powoduje takie stukanianie ja kw polonezie caro jadac po kocich łbach.
moj model ma 17000 tys kupilem go jak mial 164000 mam go prawie rok malo nim jezdze bo potrzebny mi tylko w dlogie trasy. Powiem co mam do wymiany: guma elastyczna wału napedowego :310 zl to musze wymienic na juz . slysze juz szum lozyska ktore wymienie za 5 miesiecy : 700zl (raziem z piasta )i sprzeglo tez za ok pol roku wymienie kkoszt 700 zl z groszem. wszystkie czesci cennik z BMW ASO i to wszysto

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.9 316 i 105KM 77kW [l/100km]

8,2