Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

lukasz, 14 lat temu
Silnik 2.5 325i 192KM 141kW
Rok produkcji 2001
BMW Seria 3 E46 Sedan 2.5 325i 192KM 141kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : mam ten samochod od 3 lat, byl to moj pierwszy zakupiony samochod, kocham go, poswiecilem dla niego dwa zwiazki, bo nie potrafie bez niego zyc.pol roku temu kupilem silnik hartge 5.0 moja bmka spedzila 3miesiace w berlinskim warsztacie na wszystkie zmiany siliki zawieszenie, uklad jezdny,kosztowalo mnie to ...przeciez nie liczy sie nic dla milosci kocha sie za nic. nie zminie tego auta tym bardziej teraz, moc jest nie wyobrazalna do masy samochodu,to jest jak usmiech jacka nicholsona kiedy dziurawi drzwi w \"lsnieniu\"
haha bez komentarza
BMW Seria 3 E46 Sedan