Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

Mariusz, 3 lata temu
Silnik 316 i 116KM 85kW
Rok produkcji 2003
BMW Seria 3 E46 Touring 316 i 116KM 85kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : każdy kto miał okazję jechać moim E46 mówił ze co jak co ale hamulce ma zajebiste
Układ elektryczny : prawdopodobnie z racji wieku trzeba było trochę poprawiać styki w instalacji czas do czasu pokazywały się błędy powodowane brakiem styku w różnych miejscach instalacji elektrycznej
Auto bardzo ekonomiczne i wygodne bardzo dobrze spełniło funkcję rodzinnego kombi musiałem wymienić rozrząd i uszczelniacze zaworowe ale poza tym nie sprawiał problemów.
do codziennego użytkowania wystarczająca moc mało awaryjny niskie spalanie, nie jest to sinik do "latania bokiem"
bez awaryjna
na zawieszeniu gwintowanym jakie miałem trzymał się jak przyklejony
przednie błotniki trzeba było wymienić poza tym nie rdzewiał
BMW i wszystko jasne cicho wręcz płynie
miałem gorsze auta w tej cenie
fotele grzane dają rade klima potrafi zapewnić ból gardła ogrzewanie powinno zadowolić największego zmarzlucha
ja mam 175cm więc dla mnie jesst sporo miejsca jak na auto tej klasy ale osoba 180cm+ może mieć mniej swobody
tu akurat BMW odrobiło lekcję na 5+ 200kg wyciszeń sprawdza się fenomenalnie
BMW jest z reguły drogie ale kupujący BMW powinien mieć świadomość że komfort kosztuje trochę więcej niż auta na "F"
z całą pewnością powiem że komfort jaki otrzymujemy za kwotę używanego BMW jest niewielki
różnie to bywa, ocenię na podstawie mojego zadbanego egzemplarza który był zadbany i w sumie części eksploatacyjne nie powinne wliczać się usterki bo to juz kwestia użytkownika czy dopuści do zużycia części do stopnia awarii której można zapobiegnąć profilaktyką więc nie ma tragedii w moim przypadku nie było większych problemów.
totalnie brak poważnych usterek w moim aucie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 316 i 116KM 85kW [l/100km]

8,6