Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

micwyd8540, 9 lat temu
Silnik 320 d 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
BMW Seria 3 E46 Touring 320 d 150KM 110kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Witam, samochod wg mojej oceny przewyższa skale od 1 do 10, jest doskonały pod każdym względem i niech was nie zniechęcą opinie innych, ten samochód trzeba kupić, pojeździć nim i wtedy po prostu to sami poczujemy jaki jest.
Jeżeli chodzi o silnik to uwazam ze jednostka ze 150 ps jest dobra i do jazdy po miescie i w trase, nie brzmi jak typowy VW, dźwięk silnika to po prostu muzyka a przy nacisnieciu gazu poprostu poezja.
skrzynia hmy... jak na swoj wiek, przebieg, to chodzi idealnie, tzn. nie szarpie, nie zgrzyta a w poprzednim aucie przebieg mialem 63 tys, i moge powiedziec ze w bmw mam przejechane prawie 250tys i chodzi porównywalnie dobrze a nawet wydaje mi sie ze pLynniej..
samochod trzyma sie drogi, jezdze pewnie po zakretach, wiele osob mnie straszylo ze naped na tyl to beznadzieja, i teraz uswiadomilem sobie ze mowily mi to osoby ktore nigdy nie jechaly samochodem z napedem na tyl.
w fotelach z przodu siedzi sie kosmicznie po prostu bajka, widać doskonale wszystko to co trzeba, na kanapie tylnej siedzi sie jak w domu . bajka po prostu..
jeżeli chodzi o wentylacje i klimatyzacje to w sezonie letnim jest dobrze, jesli o ogrzewanie gdy jest zimniej to juz troche gorzej, dluzej trwa nagrzanie lecz nie sprawia mi to wielkiego problemu gdyz zawsze odpalam wczesniej by nie ruszac zimnym silnikiem, co nie zmienia faktu ze powinien sie troszke szybciej grzac
miejsca dla wszystkich jest wystarczajaco, zarowna dla kierowcy i pasarzera z przodu jak i z tylu, sa wieksze auta ktore maja wiecej miejsca w srodku ale jak ktos bedzie chcial wiecej miejsca to wystarczy kupic sobie 5tke i bd ok, ale jak dlamnie jest miejsca durzo.
nie slychac praktycznie nic, gdy sie doda gazu z wiekszym naciskiem to oczywiscie slychac ryk silnika ale jest to muzyka dla moich uszu..
oczywiscie sa ludzie ktorzy narzekaja na to ze auto drogie w utrzymaniu, czesci sa drogie i ogolnie bmw tzn.bedziesz mial wydatek, a tak naprawde jest kosztowne ale przy tym jak sie jezdzi jak wyglada to nie jest istotne, kazde auto sie psuje i za kazdym razem i w kazdym aucie to kosztuje.
bmw e 46 kosztuje i zarazem wyglada, wykonana jest wg mnie b.dobrze zarowno w srodku jak i na zewnatrz, po za tym bardziej mi sie podoba niz e90.. jedynym konkurentem jest bmw x3.
poki co niemam jakis drobnych usterek wiec ok
z powaznych usterek mialem jedna a mianowicie kolo pasowe poszlo i wymiana wraz z rolkami kosztowala ok 1200zl plus co najsmieszniejsze musialem kupic specjalny klucz do kola pasowego gdzyz nie posiadal go zaden z pytanych mechanikow. koszt 300zl

On - zużycie paliwa dla silnika 320 d 150KM 110kW [l/100km]

6,3