Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 3 E46 Touring 320 d 150KM 110kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Zawieszenie
Mam " Lalunie " od nowosci z salonu. Jest to super autko , niby 3 to usportowiona , a pojemny bagaznik pozwala zaladowac nawet lodoke i jeszcze pare rzeczy. Wszystkosie zuzywa , ale nigdy mnie nie zawiodla w trasie. Jesli juz to ostrzegala i wtedy trzeba sluchac co chce i dac , zrobic . zachipowana na 190 km , no ideal do jazdy, zryw ,przyspieszenie cudo. Caly wic polega na tym , zeby lalusie pociagnac na stala predkosc i tak trzymac.Wtedy spalanie moze wyjsc nawet 5,6 l / 100 km , jatak mam, ale ja sie chce powyprzdzac i dc ognia to wiadomo okolo 7,6 l. Miasto wiadoma rzecz korki i od 8l do 9l wyjdzie. Niech sie schowaja nowsze modele silnika, e46 to sprawdzona jednostka, bez dwoch zdan. Wyposazene idealne i rozwiazania , nowsze sa wypchane cudami dla szpanerow i elektrykow, zeby zarobili. Jest swietna polecam moja ma 17 lat od nowosci i nie chce zmieniac. Jak se dba to i usterki nie sa zadnymi usterkami. Zwyczajna eksploatacja , amory, turbina ,tarcze klocki itp to sie zuzywa jak buty do chodzenia . UWAGA oleje zmieniac gora do 15 tysiecy km, nie jak check control, ze 30 tysiecy km, a bedzie sluzyc lata. Czyscic egr powrot spalin, swice i silniczek buzi dac . Pozdrawiam razem z Lalunia . ( a no wiadomo rdza , ogladac, i nie pozwolic sie jej panoszyc :))) ) Jezdzic caly czas na klimatyzacji wtedy brak usterek, grzbow. Zabezpeczac podwozie Polski klimat
sprawdzona jdnostka
kozacka bezawaryjna
bardzo dobry
17 lat robi swoje , ale zapobiegam jak sie pojawi
swietna
swietna wsystko dla kierowcy. kazdy przycisk, bez kiwania sie w fotelu
super
przestronnie, kozaco
swietne, cicho jak nie rpniak
dbac ,a beda tylko koszty eksploatcji, wszystko sie zuzywa
ok
nie zawiodla mnie, daje znac co rzeba zrobc
brak,

On - zużycie paliwa dla silnika 320 d 150KM 110kW [l/100km]