Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Coupe E92

ZwykłyUzytkownik, 9 lat temu
Silnik 320d 177KM 130kW
Rok produkcji 2009
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Coupe E92 320d 177KM 130kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Nigdy nie bylem zwolennikiem. Przekonałem się gdy kolega pozyczyl mi swoje kilka lat temu. Dlugo chorowalem. Mialem BMW Serii 1, ale mi nie wystarczalo. Kupiłem E92, i je uwielbiam. Moze to duze slowo, ale jezdzi sie naprawde super. Jezdze duzo w trasie, nie woze duzo rzeczy, osoby z reguly dwie. Spalanie male, wydatki na serwis jak na razie zerowe. Jezdzi sie wygodnie, uklad jezdny super, przyspieszenie, zawieszenie i hamulce daje bezpieczenstwo, auto zachowuje sie przewidywalnie. Przyzwoite materialy w srodku, jesli ktos szuka auta dajacego prestiz, wygode i ma do wydania ok. 50 tys zl to polecam. Poczatkowo sie obawialem BMW i negatywnych reakcji ludzi, zwiazanych opinia marki, ale kazdy podchodzi ze "Wow, super, bardzo ladne i wogole". Tymbardziej to cieszy, bo oprocz wygody, przyjemnosci prowadzenia i ekonomii (diesel) oraz osiagow (8s do 100km/h). Fajnie jest sie "pokazac" czyms ladnym. Dla KAWALERA swietne auta :)
W życiu nie jeździłem lepszym DIESLEM! A mialem ich sporo, nowych i uzywanych. 2.0d 177KM oszczedny, mocy spory. I pali tyle co kot napłakał. Jezdze w trasie czy autostrada czy krajowka w granicach 140km/h a spalanie 4,8-5,3l. Rewelacja!
Pracuje jak Bog przykazal.
Przyspiesza, hamuje i skreca. Tak jak chce czlowiek. DSC czule nie pozwala poszalec, ale jest bezpiecznie.
Z tyłu nic nie widac, dobrze ze czujniki parkowania w standardzie w kazdej COUPE! Pomaga, juz nie umiem jezdzic bez nich.
Swietnie.
Chłodzi i grzeje. Komfort zapewniony.
Z przodu OK. Nie wiem jak maja otyli ale dla mnie mega. Z tylu jest nienajgorzej, ale wygodniej siedzi sie w fotelach materialowych (z tylu), ja mam skore.
Cicho, trzeba uwazac zeby nie zasnac w trasie.
Brak! Serwisowanie jak Opelka czy VW :) Klocki, filtry i oleje. Poza ASO. Wychodzi cenowo jak w Oplu czy Reno TANIOOO! Jak to powiedział mechanik, podać niską cene przy naprawie BMW to tak jak obrazić nabywce BMW. Wiec ceny napraw z reguly wynikaja dlatego ze warsztat chce zarobic, bo ktos ma drogie auto.
Drogi, można kupić inne młodsze auta w tej cenie. Ale przyjemność jazdy, prestiż, wygoda jak i bardzo małe spalanie w dieslu, mniejsze niz w poprzednich moich autach, daje to czego oczekuje od auta.
Odpukać żadnych.
Brak usterek, jedynie zużycie eksploatacyjne.

On - zużycie paliwa dla silnika 320d 177KM 130kW [l/100km]

5,9