Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

Wojciech, 12 lat temu
Silnik 316i 122KM 90kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 316i 122KM 90kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Fajne autko moje jest trochę ubogie podstawowa wersja w salonie bym nie kupił drogo za solidność trzeba placić akurat miałem okazje kupić od znajomego co to autko wygrał:)Jak by nowy kosztował tyle w salonie to był by to hit Salon 115 tyś ja 75 tyś:) Można kupic fajne auto owielę taniej trzeba szukac okazji a z tego co wiem to tych autek troche było
Silnik 1.6 122km trochę mały ale daje rade w dzisiejszych czasach jest to bardzo dobre rozwiązanie po mieście idealny na trasę to juz troszku gorzej wiadomo 5 osób i bagaże załączona klima to mocy brakuje wtedy trzeba dość wysoko go kręcić powyżej 3 tys dopiero odżywa i czuć że zaczyna jechać ale to tylko 1.6 a i tak w porównaniu z fordem mondeo o podobnej mocy czuć roznice na korzyść BMW
Bez problemowa biegi gladko wchodza 2 czasem stawi drobny opór :)
IDEALNY:)
Nie widać za bardzo do tylu sedan/limuzyna wkoncu
Szybko się grzeje jak trzeba i tak samo chłodzi:)
Jak na takie auto mogło by być większe w środku mam 173 cm wzrostu dla mnie wystarczy ale juz więksi mogą mieć problem wsiadanie troche meczące i wysiadanie się wpada za kierownice
BARDZO UDANO TO AUTKO niema z nim problemów mit BMW B-Będziesz M-Miał W-Wydatki odchodzi pomału w niepamięć. Ceny przyzwoite Serwis prawie to samo co jak bym miał fiata opla o fordzie nie wspominając Autko serwisuje sie rzadziej Serwis troche droszy ale po przeliczeniu wychodzi na to samo Bardziej trwałe podzespoły choć nie jest to juz to co stare BMW które jeżdżą po naszych drogach do tej pory Spalanie umnie jest to średnio 7,5 l -100 przeważnie miasto W trasie 6L Max 8L Dużo zależy od kierowcy Mam znajomego co ma to samo autko i spalanie siega mu 6,9l niewiem jak on to robi chyba tylko muska ten pedal gazu ja tak nie umie wole depnąć jak trzeba:)
NIC 2 Lata to nowe auto:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 316i 122KM 90kW [l/100km]

7,1