Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

Jaro, 6 lat temu
Silnik 318i 143KM 105kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 318i 143KM 105kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : auto wspaniale się prowadzi
Inne : mało miejsca z tyłu
Inne : mały bagażnik
wspaniałe i niezawodne auto ale dla max 2 osób, 4 osoby dorosłe to juz brak komfortu.
doskonały , niezawodny, trwały. bez turbiny wiec musi chodzić na wyższych obrotach aby mocy dostawać
trochę za krótkie biegi
wspaniałe zawieszenie, super auto chodzi w zakrętach
Mało miejsca z tyłu
Mam auto od 2 lat i ma juz 203 tys przebiegu. Ja przejechałem 40 tys. Jestem trochę zaskoczony spalaniem gdyz spodziewałem sie iż w benzynie będzie wieksze . Ja jeżdzę dość szybko i mam średnie spalanie w cyklu mieszanym (a sporo po mieście jeźdzę) 7,8 l/100km. Jak ktos lubi oszczędna i spokojną jazdę to w trasie zejdzie poniżej 6 litrów, ale to już jazda emeryta. W mieście w zimę jak sie pociska to może 12 spalić. Dwie kwestie wyróżniaja te auto (miałem już kilka innych więc mam porównanie) po 1. to się nie psuje - tylko serwisowe kwestie i po 2. to jest auto dla koneserów- jazda tym autem, a szczególnie po krętych drogach to czysta przyjemność i radość jazdy. Ale kto co lubi i jaki ma portfel, auto nie jest tanie ale daje dużo radości z prowadzenia. Ponadto nie jest to auto rodzinne gdyż jest mało miejsca z tyłu i nieduży bagażnik dlatego jestem zmuszony zmienić niedługo prawdopodobnie na F11
Dobre nie jest tanie! wiec...
Brak usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 318i 143KM 105kW [l/100km]