Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

Barti, 4 lata temu
Silnik 320i 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 320i 150KM 110kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Auto jest naprawdę super jak na te lata. Jednak już powoli trzeba zmienic albo f30 pi lifcie 330i albo cos z salonu, ale silnik powyzej 200 musi byc.
Silnik trochę słaby. Mam automat. W mieście jest ok ale w trasie to zamulony. Ja jeżdze powyżej 140. Przeważnie 150-170. Ale przy tych prędkosciach brakuje mocy bardzo. Juz tak slabego auta nie kupie. Tylko powyzej 200KM e automacie
Automat dziala super. Czasem szarpnie i przeciagnie ale ma 13lat i mu wolno. Olej wymienialem raz. Ogolnie zf są super.
To jest ok. Jak to w bmw. Troche zawieszenie glosne przy nierownosciach. Chucze glosniej niz w kii ceed mojej zony.
Troche odpryskow jest ale lakier jak na tyle lat jest w super stanie
Jest ok.
Wszystko na swoim miejscu.
Wszystko ok.
No tu srednio. Dziecko brudzi nogami fotel. Ostatnio upchalismy sie ze znajomymi w 6osob. Bylo bardzo ciezko ale jechalismy tylko chwilke.
Bardzo dobre. Przy 140 jest cicho. Powyzej 170 juz glosno.
To zalezy kto ile zarabia. Dla mnie nie ma problemu. Wszystko tanie. Filtry oleje czesci taniutkie
Wszystko ok. Troche cos tam czasem poskrzypi stuknie ale auto ma 13lat. Czas powoli na zmianę.
Praktycznie nie ma.
Brak