Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

stiw, 15 lat temu
Silnik 330i 272KM 200kW
Rok produkcji 2006
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 330i 272KM 200kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Znam auta Bmw i to jest rzeczywiście radość z jazdy moja ocena końcowa to piątka z min, minusem..Bo przecież zawsze można się do czegoś przyczepić ale tak naprawdę to uwielbiam to auto. Zastanawiam się tylko czy z czasem te 258 km mocy nie będa za mało..No ale wtedy jest jeszcze 335i no i M3:) w ofercie
silnik pracuje świetnie rzędowa szóstka to jest to kręci się do 7 tys. bez zadyszki. Moc 258 KM wystarczy na 250 km/h i nawet mógł by więcej bo wtedy jest "tylko" 6 tys. obr...a przecież kręci się do 7 tys....ale ogranicznik niestety działa
automat i to świetny, dla kazdego coś miłego. Jak chcemy spokojnie to drive i nie wiemy kiedy zmienia biegi co nie znaczy że wolno. Jak nam "mało" to przełączamy w tryb sport DS utrzymuje wyższe obroty, a jak jeszcze mało to dajemy tryb manualny i przełączamy sami i wtedy to już jest dopiero zabawa, na trasie jedziemy jak manualem kręcąc do 7 tys. ale powyżej 7 przechodzi sam na wyższy bieg, bo te wyczyny mogły by przekręcic silnik:)
Wszystko było by doskonale ale..18 calowe felgi i opony run flat nie są na nasze idealnie równe drogi :))) na 17 calowych jest na pewno lepiej..Za układ jezdny można dać doskonale ale za komfort tylko dobrze...
Nie ma problemu jest jak trzeba
Wszystko na miejscu chość daszek od navi mogli schować i inaczej to zaplanować wizualnie ale sama obsługa i drive też nie jest bardzo skomplikowana choć tym pokrętłem trochę trzeba poprzesuwać w prawo i lewo żeby coś znaleźć..chyba można było to zrobić prościej, a i troszkę fotel kierowcy mógł być niżej w maxie, miałem e46 i był ciut niżej jak w aucie sportowym..Reszta bez najmniejszego zarzutu
Tu jest świetnie bez najmniejszej nawet uwagi
Dla Mnie i żony jest spoko z tyłu też nie jest mało miejsca jak na auto klasy średniej..Wystarczy w zupełności dla niedużej rodziny..Bagażnik 460 litrów też do małych nie należy
Bardzo dobre, tylko szum powietrza, przy normalnych obrotach silnika nie słychać..ale jak damy gas do dechy to słychć i to jak :) i można wtedy tak słuchać i słuchać w nieskończoność..
Tragedi nie ma. Ale powiem że przed zakupem czytałem dużo testów tego konkretnego modelu z tym silnikiem i doprawdy nie wiem jak ktoś uzyskał spalanie w mieście z automatem skrzynią w granicach 10,5 litra?? Chyba że jechał muskając gas. Normalnie bierze po mieście 14-15 litrów. A jak "sandał w podłogę" cały czas to i 20 litrów wypije. Średnio spala ok. 12 litrów.
świetnie
na razie nic ale auto mam krótko
za krótko na opinię, poprzednie e 46 było niezawodne

Pb - zużycie paliwa dla silnika 330i 272KM 200kW [l/100km]