Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

Martin, 11 lat temu
Silnik 320d 163KM 120kW
Rok produkcji 2007
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 320d 163KM 120kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : podające poduszki silnika
Inne : drżące elementy zawieszenia
Samochód jest beznadziejny. Ma bardzo twarde zawieszenie. Wykonanie jest na poziomie opla astry. Biegi wchodzą baaardzo ciężko. Drży też lewarek zmiany biegów. Cena jest za wysoka w stosunku do jakości wykonania. Ma ciasne wnętrze. Jedyny plus to fajny silnik. Ale to za mało niestety. Nie polecam tego BMW. Porażka.
Doskonały cichy silnik diesla. Kultura pracy rewelacyjna. Przyspieszenie jednak przeciętne. Myślałem że będzie lepiej.
Ocena najgorsza. Skrzynia działa tak ciężko że z trudem wbijam biegi. Zimą tragedia- jest jeszcze gorzej. Najgorzej wchodzi wsteczny, ból ręki przy wkładaniu biegu. Wszystko na siłę. Nie powinno tak być w samochodzie tej klasy. Skrzynia dodatkowo cały czas drży. Czegoś podobnego nie widziałem w żadnym samochodzie!!!
Zawieszenie bardzo twarde, sztywne i nie wybiera nierówności. Nie nadaje się na polskie drogi. Czuć każdą nierówność. Auto typowo sportowo zawieszone. Niestety ocena bardzo zła.
Widoczność OK.
Wszystkie przyciski we wnętrzu rozmieszczone pod ręką. Uczucie przytłoczenia ciasnotą po zajęciu miejsca za kierownicą.
Zaparowane szyby wewnątrz to norma, szczególnie z tyłu.
Ciasne wnętrze z przodu i bardzo ciasne z tyłu.
Cichutko jest w środku, super wyciszenie.
Auto przeciętne i spalanie też przeciętne. Miasto 7,5-8, poza miastem 5, średnie 6,3L/100 km.
Wykonanie jak w oplu a skąd taka cena to się bardzo dziwię.
Wyłamują się kratki nawiewów z przodu-wpadają do środka. Raz wymieniałem bezpiecznik bo zgasło podświetlenie całej konsoli środkowej i nie działały nawiewy.
Dwa razy wymieniałem poduszki pod silnikiem w prawie nowym bezwypadkowym aucie. Potem napinacz paska klinowego bo padł. I ciągle coś drży w aucie za 70 tys. Brak nerwów. Nie polecam tego bmw. Ja się zawiodłem na nim.

On - zużycie paliwa dla silnika 320d 163KM 120kW [l/100km]

6,3