Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Wawer171, 5 lat temu
Silnik 2.0 318i 143KM 105kW
Rok produkcji 2009
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 318i 143KM 105kW 2005-2013 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Chciałem w zasadzie pochwalić się swoim autem 318i 143KM silnik N43 Od dłuższego czasu jestem fanem BMW i szczerze to moja 6 Bmka w rodzinie a więc od razu do rzeczy auto genialnie się prowadzi doskonale wyważone perfekcyjnie wykonane z najlepszych materiałów. silnik genialny Benzyna która pali tyle co diesle. te 143KM to chyba trochę jakby zaniżona wartość autko jest zdecydowanie bardziej dynamiczne i zrywne niż moja poprzednia e90 2.0D 163KM szczerze nigdy juz nie kupie diesla. ten silnik jest mega dobry nasłuchałem sie tyle bzdór ze to nie udana jednostka totalnie nie prawda dementuje te pierdoły miałem 1 awarie cewki zapłonowej byłem u kilku mechaników nim zdiagnozowali usterke mówili że wtryski rozrząd przeskoczył itp jeden nawet kazał głowice ściągać BZDURA dopiero serwis stwierdził niesprawna 1 cewka zakup nowej aledrogo i dalej 100tys km auto nigdy mnie nie zawiodło Chorwacja Włochy. wspaniale sie tym autkiem podróżuje wersja po Lifcie jest zdecydowanie estetyczniejsza i chyba bardziej dopracowana.
Bardzo ekonomiczny praktycznie Bezawaryjny
Doskonała sztywna precyzyjna
Doskonały pamietajmy o Oponach najlepiej miekkie Micheliny testowałem rózne i te wypadały rewelacja
blacha w bmw jest pancerna ale bardzo lekka Auto klasy Premium bardzo przemyślane widać tu że konstruktorzy nie śpieszyli się z wypuszczeniem kolejnej i kolejnej serii Nie jak Avensis Czy Kia Mondeo VW itp.........
BDB jak w tej klasie aut
nowy I drive Lepszy i nowe meny Super
działa doskonale choć trochę głośno
BDB w tej klasie nie porównuje tego ata z mondeo czy passatemm Bo słoików nie wożę
a tutaj jest KO wyciszenie jest po prostu bajeczne zero dźwięków z zewnątrz nie słychać silnika.
spalanie niskie czesci nie kupuje w ASO bo Januszem nie jestem mamy Alledrogo więc OK
Trudno kupić model 318i w dobrej cenie gdyż tych aut nikt się nie pozbywa są tak dobre trzeba szukać i szukać .......Zanim kupiłem swoją BMkę ogądałem wiele i szczerze NIE POLECAM AUT PO POLSKICH KIEROWCACH........ IM dalej na wschód Polski tym bardziej te auta nie przypominają już BMW
cewka zapłonowa!
BRAK