Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Mar, 11 lat temu
Silnik 2.0 318d 143KM 105kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 318d 143KM 105kW 2005-2013 - Oceń swoje auto
Moje pierwsze i na pewno nie ostatnie BMW. Na początku źle kojarząca się marka trochę mnie odtrącała, ale od momentu jazdy próbnej zaczęła się cała przygoda. Można wymieniać wiele zalet od drapieżnego wyglądu (w końcu to tylko kombi), niezawodność, ekonomię po dynamikę jazdy. Polecam po całości.
Doskonałe połączenie mocy i oszczędności. Silnik dynamiczny. Można spokojnie osiągnąć 220 km/h na autostradzie przy naprawdę niewielkim spalaniu.
Brak zastrzeżeń, wszystko chodzi płynnie.
Jak wszyscy wiedzą, że w BMW zawieszenie jest trochę twardsze niż u konkurencji (np. Mercedes C-Klasa), ale komfort jest na wysokim poziomie i masz naprawdę dużą radość z jazdy.
Wszystkie kierunki dobrze widoczne. Słupek boczny nie przeszkadza znacząco.
Wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna.
W zimie ciepło w lecie chłodno... brak zastrzeżeń.
Po przesiadce z Passat czuć od razu, że mniej jest miejsca, no ale jak chce się więcej miejsca można kupić 5kę ;-) Mimo to przestrzeni jest pod dostatkiem. Rodzina nie narzeka.
Bardzo duży plus dla tego auta, przy dużych prędkościach nie trzeba nadwyrężać głosu. Przy 180kmh zaczyna robić się głośniej.
Spalanie średnie na komputerze oscyluje między 6,6 a 6,7
Auto naprawdę warte swojej ceny, mimo że na rynku znajdziemy tańszą konkurencję.
Posypał mi się software wradio i konieczny był flash. Podobno bardzo rzadko się to zdarza ale to trochę lipa jak na prawie nowe auto. To tyle jeśli chodzi o usterki.
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 318d 143KM 105kW [l/100km]