Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna

Sławomir Chrzanowski, 3 lata temu
Silnik 2.0 318d 143KM 105kW
Rok produkcji 2013
Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna 2.0 318d 143KM 105kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Najlepszy samochód jakim dotychczas jeździłem. 7 lat eksploatacji, regularne serwisowanie, ponad 200000 km i.....nic. Zero awarii.!!! Zupełnie niesłychane...
Niezwykle oszczędny, całkowicie wystarczający jeśli idzie o osiągi, szczególnie jeśli głównie jeżdżę sam
Chyba nie ma lepszej skrzyni na rynku w chwili obecnej
To auto uwielbia dynamiczną jazdę, szczególnie tylko z tylnym napędem i po zakrętach
Wszystko ok
patrząc na to co dzieje się dzisiaj w dziedzinie designu i różnych dziwnych( czasem rzeczywiście pięknych) rozwiązań, to tutaj widoczność jest bardzo dobra
Klasa sama w sobie, jak to w bmw
bez komentarza, jeśli się dba o filtry i regularnie je wymienia to wszystko działa jak trzeba
Ponieważ jeżdżę głownie sam, w porywach z żoną czasami na wczasy, to mnie całkowicie wystarcza
bmw nigdy nie były zbyt ciche, mnie to nie przeszkadza. Na letnich runflatach jest głośno, na zimowych klasycznych o wiele ciszej
Ekonomia w jeździe znakomita, od początku nie resetuję licznika- pokazuje mi 5,5 litra na 100 km. Odnośnie kosztów serwisowania- hmmmm, serwisuję w autoryzowanej stacji ale z własnymi materiałami, da się przeżyć
Niektóre materiały w środku mogłyby być ciut lepsze, ogólnie nie mam zastrzeżeń
Tylko serwis, zero awarii
Jak obok, żadnych zdarzeń w tym zakresie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 318d 143KM 105kW [l/100km]

5,1