Ocena kierowcy - BMW Seria 4 F32-33-36 Gran Coupe Facelifting

Paweł, 4 miesiące temu
Silnik 430i 252KM 185kW
Rok produkcji 2018
BMW Seria 4 F32-33-36 Gran Coupe Facelifting 430i 252KM 185kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik
Inne : Skrzypienie plastików
Niestety muszę wykazać niezadowolenie. Przesiadłem się z 13 letniego Lexusa i jestem zawiedziony. Auto mimo bardzo małego przebiegu, stan ogólny auta bardzo dobry, żadnego wypadku, kupiony od dealera, a zachoruje się jakby było złożone w sklepie zabawkowym. Najgorsze to co mnie drażni to skrzypienie wnętrza. Zdaję sobie sprawę, że bmw nie jest ikoną jakości , ale w tak młodym aucie, nie powinno to występować. Po psiesiadce z hybrydy, jazda po mieście nie jest zbyt przyjemna. Opóźniona reakcja na gaz. Porównuję z Lexusem gs w hybrydzie, moc 345 koni, gdzie reakcja była natychmiastowa. Do komfortu nie będę się czepiał. Inny rodzaj auta niż lexus. Do tego dochodzi inne poszanowanie kierowców. W Lexus jest całkowicie inaczej odbierany. Nie miałem sytuacji, żeby ktoś zachował się źle wobec mnie na drodze.
Zaskoczyło mnie małe spalanie. To jest jedyna rzecz oprócz wyglądu, która mi się podoba w tym aucie.
Muszę zabrać 1 gwiazdkę za opóźnienie. Myślę, że osoby nie jeżdżące wcześniej mocną hybrydą Lexusa, będą miały inne zdanie.
Precyzyjny. Twardo, ale ok. Taki charakter auta.
Wygląda na duży plus.
Po raz kolejny zabieram gwiazdę, z powodu zbyt głośnego wentylatora. Nadal porównuję z Lexusem gdzie jest niezwykle cicho.
Dla mnie akurat trochę zbyt mało. Komuś innemu może wystarczy. Na minus tylna kanapa. Mało wygodna.
Małe prędkości bardzo fajnie, ale przy wyższych już średnio.
Jak narazie wszystko ok.
Nie należy do najtańszych, a jakość wykonania bardzo przeciętna.
Jak na ten moment 0 awarii.
0 awarii. Zobaczymy co będzie później.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 430i 252KM 185kW [l/100km]

7,7