Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

Misiek , 12 lat temu
Silnik 520 i 129KM 95kW
Rok produkcji 1989
BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 129KM 95kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
Karoseria : rocznik \'89 a karoseria bez zarzutu.. niewielkie odpryski pod klapą bagażnika a w moim poprzednim samochodzie z 96 roku można było włożyć rękę w poszycie drzwi
Super samochód dla ludzi z charakterem.. wersja podstawowa zadowoli rodzinę swoim komfortem podróżowania a po lekkim tuningu np fele.. wydech.. spojlerek.. lota.. zaspokoi poczucie szpanu przed ziomami u młodego imprezowicza ;) blacha ocynk więc korozja czy coś to nie ma mowy... Super Samochód Ja jestem Zadowolony i nie zamierz się z nią rozstać
Miło mruczy jak kotka ale kiedy ją przycisnąć potrafi ryknąć jak lew na pustyni miłym basem ;)
Ogólnie nie ma co narzekać... dobre przełożenie.. nie do zajechania no chyba ze lubisz palić kapcia to już inna bajka.. Jak dla mnie to super
SUPER!!! Uwierzcie Mi!! jeździłem 3 lata \"malczanem\" i nie potrafił się tak wyskładać w krakowskich zakamarkach jak moja Bunia
To co najbardziej cieszy to to że wszystko widać jak na dłoni a nie jestem koszykarzem ;p
Wszystko pod ręką.. nie muszę niczego szukać.. środkowy panel sprofilowany na kierowcę więc radyjko klima itp mam pod kontrolą nie dekoncentrując się na jeździe..
Spisuje się Ok.. może szału nie robi ale jak na taki rocznik to naprawdę super.. w zimie aż żal z niej wychodzić cieplutko milutko bez \"zaduchu\"
KOMFORT.. KOMFORT.. KOMFORT.. Dla kierowcy i pasażera.. Podgrzewane fotele.. skóra.. schowek w tylnej kanapie można wykorzystać jako barek na randce z laską ;) z tyłu dużo miejsca wygodna kanapa.. tak więc ani kierowca ani pasażer nie jest pokrzywdzony a w ręcz przeciwnie
Nooormalnie jak prezes ;) jedziesz sobie w niedziele po południu na polską wieś i słyszysz tylko łagodne mruczenie twojej pasażerki i delikatne odgłosy tego co się dzieje po za kabiną :) Polecam gorąco
Jak dla mnie to nawet za mało jak na jej rozmiary :) o ile ufać ekonometrowi pod obrotomierzem to na trasie takim dynamicznym rytmem od 6-8 litrów miasto tak 8-10 litrów gdzieś pod górkę z świateł czy jakieś takie sytuacje to 15 mignie.. przegląd jakieś 90zł.. Naprawa.. hmm zależy co i zależy kto to ma naprawiać.. Najlepszy zaufany warsztat części dobrej jakości nie szanujesz auta i pchasz w niego shit to nie wymagaj żeby było wieczne.. jeszcze te oryginały nie są takie drogie jak straszą zazdrośniki.. przykład pasek + napinacz 160zł.. świece z boscha 72zł(za komplet)
Cena do jakości jak najbardziej dobra... oczywiście zależy za ile i od kogo.. ja dałem 5tyś i opłaciło się :)
wysuwana popielniczka w środkowym panelu lubi się wyjąć cała ale włożyć z powrotem to już nie taka chętna.. jak dasz dywanik kierowcy nie na miarę to będzie ci podłaził pod pod lub na pedał gazu.. wycieraczki tez nie mogą być standard bo ci nie podejdzie jedno ramie
jak postawisz na jakość a nie taniość i na zaufanego mechanika który się zna na BMW to jeździsz latami i tylko filtry zmieniasz co sezon.. Pilnuj termostatu i poziomu płynu w u.chłodzenia ponieważ po tym możesz poznać że coś poważnego dzieje się z bunią.. ubytek płynu to albo zwykły wyciek z pod opaski węża lub wydmuchana uszczelka głowicy.. tak że jak coś to dokładnie sprawdzić żeby zapobiec czemuś powaznemu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 520 i 129KM 95kW [l/100km]

9,1