Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

Dolar, 18 lat temu
Silnik 520 i 129KM 95kW
Rok produkcji 1990
BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 129KM 95kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
O tym samochodzie marzyłem kilka lat.Kupiłem w Niemczech i jeżdże,i mam pare zastrzeżeń... 1.129 KM to zdecydowanie za mało i to jeszcze przy gazie!!!a auto prawie 1,5t. 2.Wkurza mnie nierówna praca na niskich obrotach... Poza tym super.Pomimo 15 lat samochód robi wrażenie,niedawno wiozłem kumpla do ślubu...Bardzo dobry na długa trasę można sobie spokojnie 150-160 smigać,bez wysiłku silnika.Ale apetyt rośnie w miare jedzenia teraz chciałbym już coś lepszego może 7 -E38
Pięknie brzmi 6 cylindrów,ale na wolnych obrotach na biegu jałowym strasznie nierówno chodzi i ma za niskie obroty czego nie można ustawić
W porządku czasem tylko przy wrzucaniu 2 (tak raz na 2 tyg) zazgrzyta
bardzo dobrze, stabilny, trzyma się bardzo dobrze drogi.Jesli do tego masz jeszcze szerokie laczki i dobre gumy to w niektóre zakrety na zwykłej asfaltówce i 160 mozesz wchodzić
jest w porządku, regulacja siedzeń pozwala na dobra widoczność dla każdego kierowcy
nic dodać nic ująć perfekcja
Zimą ciepło,ale nie gorąco.Zima wydaje się jakby silnik był niedogrzany...Trzeba uważać czy jest max stan płynu w chłodnicy,wtedy lepiej grzeje
Z przodu doskonale mam 197cm wzrostu i nie narzekam.Z tyłu troszkę gorzej
bez zarzutów
Pali sporo,nawet jeśli to tylko gaz.Części to ekstremum cenowe.Każdy mi mówił BMW -będziesz miał wydatki, ale ja ich nie słuchałem,mówiłem skończcie pierdol..Ale teraz wiem ,że mieli racje.Ostatni stukało mi coś w przednim kole okazało się że wahacz do wymiany 380zł +robocizna,łożysko do tylnego koła 120,przewody do świec -polskie jakieś obleśne 270zł.Pan zaproponował mi Boscha przewody razem jakieś 700zł....itd.
No BMW to jednak BMW.Samochód ma 15 lat ,jakość wykonania bardzo dobra,lakier itd..wszystko super.
kilometrów robie sporo i na tyle kilometrów mało napraw
kupiłem z pękniętą głowicą i od 10 mies.nie miałem zadnej poważnej usterki

LPG - zużycie paliwa dla silnika 520 i 129KM 95kW [l/100km]