Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

Mario, 21 lat temu
Silnik 520 i 24V 150KM 110kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 24V 150KM 110kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Uwazam to auto za najlepszy swoj wybor. Szkoda tylko, ze ma taka a nie inna opinie wsrod ludzi. Generalnie jezdze niedlugo ponad 2 miesiace wiec na sama zimie. Jak na razie w tych warunkach super. Podejrzewam, ze w lato tez bedzie doskonale. Coz moge wiecej powiedziec, trzeba dobrze poszukac a jak jest zadbane i regularnie serwisowane to odwdziecza. Mnie sie udalo.
Niespodziewalem sie takiej elastycznosci wkoncu to ciezkie auto. Nabiera predkosci calkiem dobrze od najnizszych obrotow
Tutaj tez mnie to auto zaskoczylo bardzo milo
Wg mnie super, mnie sie podoba. Zawieszenie nie za miekkie ale dobre.
Przod OKI, gorzej tyl ale jestem wysoki i jakos sobie radze wspomagajac sie lusterkami bocznymi
Nie kazdemu sie podoba ale dla mnie super
Klima bardzo szybko odparowuje szybki, ogolnie doskonale i jest cieplo kiedy trzeba (szybko sie nagrzewa)
Dla mnie super z przodu, z tylu niektorzy narzekaja ale ogolenie nie jest az tak zle
Wszyscy pisza, ze b. dobre - u mnie pewnie tez by bylo gdyby tlumik byl troche cichszy. Z takim kupilem i taki mam - pewnie zmienie na jakis normalny, cichszy.
Hmm jakos zawsze mi sie jezdzilo autami, ktore mialy apetyt dlatego nie odczuwam tego za bardzo. 12l miasto, 9 trasa
Uwazam, ze najlepszy wybor za taka cene jaka jest warte to auto
Jakas pompka w ukladzie grzewczym - pozatym odpukac nic.
Odpukac - nic

Usterki BMW Seria 5 E34