Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

franczesko69, 14 lat temu
Silnik 525 i 24V 192KM 141kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 24V 192KM 141kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
gdybym tylko mogl jezdzilbym tym autem do konca zycia bo tak bardzo jestem z niego zadowolony ale jak bedzie to czas pokaze bo wszystko niestety sie starzeje nawet samochody ;) w kazdym razie bede sie staral zatrzymac to auto jak najdluzej tylko bede mogl :)
elastycznosc mogla by byc lepsza ale i tak jestem bardzo zadowolony bo silnik powyzej 3500obr/min zaczyna dopiero zdrowo ciagnac ;) polecam milosnikom wysokich obrotow :)
powiem krotko: \"meska\" ;) nie dla mieczakow ;) oczywiscie mowie o manualu :)
kiedys gdzies na jakims forum chyba? przeczytalem ze: \"gdyby przedni naped byl lepszy to ludzie chodzili by na rekach\" absolutna prawda z ktora sie calkowicie zgadzam :)
to juz kazdy jak wsiadzie to sam oceni :) dla mnie doskonala :)
wszystko na swoim miejscu no i konsola zwrocona ku kierowcy czego chciec wiecej? :)
ogrzewanie troche wolno sie rozkreca przy zimnym silniku ale pozniej jest juz oki :) tak poza tym zadnych zastrzezen :)
jak na gabaryty auta to jest idealnie :) jak ktos chce wiecej niech sobie kupi serie 7 a jak za duzo mu miejsca to jest seria 3 :)
jak na rocznik i klase auta to jestem zadowolony :) przy bardzo duzych predkosciach jest troszke glosno ale bez przesady i da sie to zniesc bez problemu :)
albo kupujesz ten samochod i sie liczysz z kosztami utrzymania albo daj sobie spokoj i kup sobie cos lzejszego dla twojej kieszeni bo tanio nie jest a gazu nie polecam bo stwarza z biegiem czasu wiecej problemow niz korzysci stwarzajac jeszcze wieksze koszta :) kieruje sie oczywiscie opinia znajomego ktory ma warsztat zakladajacy instalacje gazowe :)
auto w zakupie jest bardzo tanie tylko kupno go to dopiero poczatek bo trzeba tez uwzglednic tak zwany pakiet startowy czyli koszty doprowadzenia auta to stanu uzywalnosci a te im auto bedzie bardziej zadbane tym beda nizsze pozniej pozostaje tylko pilnowanie wszystkiego aby bylo wymieniane na czas a auto napewno odplaci sie niezawodnoscia :)
wyswiatlaja mi sie czasami bledy w komputerze dotyczace oswietlenia pojazdu ale same znikaja po jakims czasie :) wydaje mi sie ze to zalezy od wilgotnosci powietrza albo powodem moze byc zly montarz haka holowniczego ;) niestety ten juz byl zamontowany przed moim zakupem ;) poza tym auto ma juz swoje lata i przewody tez juz nie sa pierwszej mlodosci ;) tak poza tym to nic sie nie dzieje :)
jak narazie to wymienilem tylko chlodnice bo pekla ze zmeczenia materialu przy przebiegu okolo 205000km no i sonda lambda mi klekla przy okolo 208000km ale to chyba z winy poprzedniego uzytkownika bo zamontowal jakies cos tam na kolektorze wylotowym i ta zaczela wariowac ale wyeliminowalem przyczyne i wymienilem sonde i teraz wszystko gra :) a tak poza tym to klocki i tarcze hamulcowe :) filtry i oleje na bierzaco wymieniam jak ksiazka pisze :) i nic wiecej jak narazie sie nie dzialo :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 525 i 24V 192KM 141kW [l/100km]

14,2