Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

RysiekKRK, 17 lat temu
Silnik 525 i 24V 192KM 141kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 24V 192KM 141kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Naprawde godne polecenia autko, podmieniając punkty za komfort i silnik który pięknie brzmi,nieco za mało wytrzymałe zawieszenie no ale wkońcu po polsce jeździmy:)
Kupiłem ten samochód z myślą o drifcie i komforcie ,takie auto co łączy sport i komfot . No i nie przejechałem sie na nim ,spala sporo ale daje sporo przyjemności z jazdy. Wcześniej jeździłem Jettą GTI 16V ,Dwoma Escortami RS2000 i powiem że to auto to jest prawidziwa sztuka,polecam wszystkim trzyma sie lepiej niz sportowe kompakty a komfort o niebo wyzrzszy!!!! pali oczywiście więcej:)
Skrzynia OK,chodzi nadzwyczaj lekko,ale bieg mozna zmienic naprzykład szybciej w jettcie GTI .
Rewelka,super komfort i to trzymanie drogi juz na seryjnym zawieszeniu Plus laczek 235/45/17 poprostu auto trzyma sie jak przyklejone!!!!
SUPER jak na tą wielkość
SUPER i ten wygląd deski,dodam iż moje auto ma 14 lat i wcale tego nieczuć ze jest takie stare,jechałem kilkoma mercami E124 z końca produkcji i tam już wieje starością:)
Dobrze ale bywało lepiej:)
Tylko przeciętnie bo o ile z przodu jest sporo miejsca to z tłu miejsca mniej niż w passacie B3 z 1991 roku!!!! ale komfort i tak o niebo lpeszy niż w tym ogórze:)
OK
Pali troche zadurzo,w miejscie poreafi spalić ponad 20 litrów przy ostrzejszej jeździe,a przy spokojnej 16-17 chodzi mi oczywiscie o miasto
Chyna najlepszy stosunek jaki morze być ale znaleść dobre BMW z poczatku lat 90-tych graniczy z cudem ja oglądałem kilkanaście beemek zanim kupilem moją!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 525 i 24V 192KM 141kW [l/100km]

14,0