Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

dziewiona@gazeta.pl, 18 lat temu
Silnik 535 i 211KM 155kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 5 E34 Sedan 535 i 211KM 155kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
mimo ze pali 17l/100 gazu to nie zamieniłbym na żaden inny ssamochód - no może na 7. 14 latek a w kabinie zadnych plastików nie słychać (tylko roleta z tyłu). Polecam każdemu kto lubi czuc przyśpieszenie.
na benzynce było super, jak założyłem gaz to wiele silniczek stracił pewnie dlatego że gaz jest na jednopunktowym wtrysku, miałem kłopoty z parownikiem - w pewnym momencie jeździłem z dwoma parownikami - moja rada lepiej wydać ponad 2 tys wiecej i założyc sekwencje.
automat - super sprawa, po założeniu instalacji gazowej troszke zmieniła ustawienia ale tak bez problemów
bardzo dobrze trzyma się drogi, super
w porządku
miałem Vectrę 98, Mondeo i mimo że były młodsze nie zamieniłbym BMW na nie po raz drugi. Przepaść
Klima dwustrefowa - chyba w jakimś automacie, super bez problemów
Pierwsze wrazenie że mało, ale to tylko pierwsze wrażenie bo w rzeczywistości wystarczająco
powyżej 160km/h trzeba zgłośnić radyjo, a tak poza tym to super
przy takim aucie to sprawa drugorzędna - to auto ma wgniatać kierowcę w fotel przy przyśpieszaniu powyżej 160 km/h, a nie być ekonomiczne!
awaryjny centralny zamek - jak troszke wilgotniej na dworze to komputer pokazuje że drzwi nie zamkniete - da się żyć
brak - jak do tej pory
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E34 Sedan 535 i 211KM 155kW