Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

waldo1@box43.pl, 22 lat temu
Silnik 525 tds 143KM 105kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 5 E34 Sedan 525 tds 143KM 105kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Jak do tej pory jestem b. zadowolony z mojej letniej inwestycji!!! wczesniej mialem 524td e28 tez bylo spoko autko ale 525tds e34 jest o niebo lepsze!!! Cena co prawde tez, ale mysle ze warto! ABS,klimka, komputer, pelno fajnej elektryki, za 23,5tys. mam naprwde wypasiona wersje! I wreszcie nie mam najstarszego BMW w naszym klanie! Jedyne co, to mam najwolniejsze: moje jezdzi tylko 205 a pozostale wiecej!!!
6 cylinderkow w TDSku daje niezle... 143 koniki rozpedzaja te min.1,5 tony do 200 km/h spoko.... to moja pierwsza zima i mimo obaw przy -20 nie bylo problemu !!!
super sprawa czerwony olej w manualu BMW: na dworze mroz a lewarek chodzi leciutko !!! podoba mi sie tez nie spotykana w innych markach synchwonizacja wstecznego
jaki moze byc uklad jezdny w BMW ....... w lecie jezdze na 225/60/15 i nie ma mocnych, teraz mam zimowe 195/65/15 i tez jest spoko, chociaz u kumpla jest ASC i nie mam z nim szans :((
dla mnie spoko! z tylu mam elektryczna roletke i z boku tez! Fajne te fabryczne roletki :) szybki jak to w BMW lekko zielonkawe!
jedyny minus to, regulacja kierownicy: tylko pzod-tyl. Reszta tak jak lubie!
lewo-prawo, gora-srodek-dol, tyl - to mi sie podoba, klimka tez spoko ale mogla by byc troszke wydajniejsza ... moze freoniku malo ... na wiosne napelnie to sie okaze
z przodu spoko (usunalem jakies blokadki i fotel cofa mi sie naprawde daleko) ale gorzej wtedy z pasazerami z tylu ... no coz ... to nie 7 :(
niby dizelek ale nie dizelek :) powaznie!
jestem bardzo zadowolony: od 7,5 do 10 literkuf :) wszystko zalezy od dnia kierowcy :) ale najczesciej wychodzi mi 9 literkow! Jezdze glownie po miescie & nogi lekkiej nie mam (jak przystalo na kierowce BMW)
TDSki sa stosunkowo drogie, ale za ta cene dostajemy naprawde naprawde niezlego dizelka
z drobiazgow to jeszcze nic nie robilem no chyba ze liczyc zarowke od stopu. Ale kucaja mi na robocie teleskopki od tylnej klapy... musze je na dniach wymienic: (100zl-nowy, 50zl-jak nowy)
wymienilem: rozrusznik (z gwarancja 490zl) chlodnice od klimki (z robota i freonem 700) ale to wszystko bylo na wykonczeniu jak kupowalem! A podczas mojego uzytkowania jak narazie 0 powaznych awarii (mam go pol roku)
BMW Seria 5 E34 Sedan