Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna Facelifting

Kamil, 6 lat temu
Silnik 525d 218KM 160kW
Rok produkcji 2012
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna Facelifting 525d 218KM 160kW 2011-2016 - Oceń swoje auto
Karoseria : Całokształt wykonany idealnie, masywne, potężne auto godne polecenia.
Rewelacja, silnik, wygląd, wnętrze, dla mnie wszystko na plus. Przejechałem nią około 70tys km i nie mam nic do zarzucenia. Żadnych awarii, ani problemów, nigdy mnie nie zawiodła.
Jest moc. Aż strach pomyśleć o mocniejszych silnikach. Przyspieszenie super. Jest czym jechać naprawdę idealna konfiguracja.
Od wielu lat jeżdżę automatem i różne się trafiały, awaryjne, niedopracowane, takie gdzie każdą zmianę było czuć jakby bieg był za niski. Ale obecnie jest to najlepsza skrzynia z jaka miałem do czynienia. Bardzo płynnie zmienia biegi, nie czuć nawet kiedy. Żadnych awarii, dla mnie super.
Auto konkretne, przyczepność do drogi genialna, trzyma się idealnie, czuć że jedzie się potężną furą.
Jeżeli chodzi o przód to i kierowca, i pasażer mega wygoda. Z tyłu jest trochę gorzej ale ja zazwyczaj jeżdżę sam lub z żoną to nam nie przeszkadza.
Lepiej mi się nigdy nie jeździło.
Bez zarzutów.
Jak już pisałem wyżej, kierowca i pasażer z przodu jest rewelacyjnie, natomiast z tyłu oprócz ograniczonej widoczności to trochę ciasno jak na tak duże auto.
Bardzo dobre.
Wiadomo dobre auto musi kosztować i jego koszt utrzymania jest wyższy od przeciętnego samochodu, ale zważając na fakt zupełnej bezawaryjności te koszty są w normie. Wiadomo okresowe przeglądy, zmiana olejów, filtrów czy klocków ale to wykonać trzeba w każdym aucie a koszt uzależniony od miejsca gdzie się to robi.
Dobra jakość kosztuje i w tym wypadku przekładając cenę na jakość ma to idealne odzwierciedlenie. F10 warta jak najbardziej swojej ceny.
brak
brak